فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بیشترین رشد مو در کدام فصل است

  بیشترین رشد مو
  • 19 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 5354 بازدید

  بیشترین رشد مو در کدام فصل است

  عوامل فصلی موثر در رشد مو و ابرو

  همانطور که میدانید موهای یکی از اصلی ترین عنصر زیبایی شناخته می شوند و افراد همواره برای اینکه موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند اقدامات مختلفی انجام می دهند. اما یکی از مشکلاتی که در برهه ای از زمان برای اغلب افراد رخ می دهد ریزش مو می باشد. معمولا تغییرات آب و هوایی و یا عوامل فصلی یکی از اصلی ترین بروز این مشکل می باشد. نکته مثبت در این رابطه این است که بسیاری از افراد با استفاده از روش های گیاهی از این عوامل فصلی به بیشترین رشد مو و ابرو برسند. استفاده از انواع گیاهان همانند آلوئه ورا، تخم مرغ و… میتواند در رسیدن به نتیجه مطلوب نقش بسیار زیادی داشته باشد و در زمانی مناسب آنها را به خواسته شان برساند.

  فازهای رشد مو

  فازهای رشد مو

  بهترین فصل برای بیشترین رشد مو

  تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که بیشتر رشد مو شما در کدام فصل رخ می دهد؟ در این رابطه باید بدانید که بسیاری از محققان بر این عقیده اند که فصول بهار و تابستان بهترین زمان برای رشد مو می باشد. زیرا با گرم شدن هوا پوست سر به محافظت احتیاج دارد و موها با رشد خود این مسئولیت بزرگ را برعهده میگیرند از همین رو افراد میتوانند شاهد رشد بی سابقه خود در این فصول باشند. دقت داشته باشید که اگر در این فصول از مواد تقویت کننده و محافظت کننده استفاده کنید میتوانید این مقدار رشد را به حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

  بهترین فصل رشد مو

  بهترین فصل رشد مو

  عوامل رشد مو

  دقت داشته باشید عوامل بسیار زیادی در رشد موها دخیل هستند اما اگر میخواهید به بیشتر رشد مو خود دست یابید توصیه می شود که از راهکارهای زیرا برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کنید:

  • به صورت روزانه پوست سرتان را ماساژ دهید.
  • موهایتان را هر ماه به اندازه یک الی دو سانتی متر کوتاه کنید.
  • استرس را از خود دور کنید
  • صبر داشته باشید رشد موها به یکباره به نمایش در نمی آید.

  کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *