بهترین تقویت کننده مو موجود در ایران

بهترین تقویت کننده مو موجود در ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین تقویت کننده مو موجود در ایران

داشتن موهای پرپشت و زیبا مستلزم رسیدگی و تقویت مو به صورت منظم می باشد که در کنار تغذیه ی و شرایط آب و هوایی مناسب ، استفاده از محصولاتی که رشد و سلامت مو را تضمین کرده و باعث تحریک ریشه ای مو می شوند ، بسیار موثر می باشد . در این مقاله به معرفی بهترین تقویت کننده مو موجود در کشور می پردازیم تا در این زمینه به طور اختصار اطلاعاتی را بدست آورده باشید :

● ماسک لورال :

جهت مقاوم سازی موهای نازک ؛ مصرف فراوان ویتامین ها ، حبوبات و فیبر راه کار تغذیه ای می باشد ، با این حال لورال، بهترین تقویت کننده مو و محصول آرایشی و بهداشتی مناسبی است که حاوی تمام ویتامین های مورد نیاز مو می باشد و از نازک و شکننده شدن موها جلوگیری کرده و مقاومت مو را در برابر موخوره ، سشوار و اتو مو نیز بالا می برد در کشور وجود دارد که با مراجعه به مراکز فروش این محصولات می توانید آن را خریداری نمایید .

این ماسک از ریشه ، ساقه و پیاز مو مراقبت می کند ، آلودگی ها را از بین می برد و باعث بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده می گردد .

●  سرم فیتوکراتین :

استفاده از محصولاتی با پایه گیاهی که خواص اصلی خود را از دل طبیعت بیرون آورده اند ، گزینه ی بسیار عالی برای از بین بردن ریشه ای موخوره می باشد .

سرم فیتوکراتین متشکل از عصاره ی بنفشه سه رنگ وحشی ، سویا ، گندم ، دانه انار ،و پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده با ذرت بوده و تغذیه کننده ی مقوی مو می باشد .

این سرم با ترمیم پیاز مو ، موخوره را از بین می برد و  موهایی درخشان و سالم ایجاد خواهد نمود .

● اسپری ۱۰ کاره ی رولون :

این محصول بهداشتی و گیاهی با سازگاری با پوست سر با ترکیبات بسیار طبیعی خود ، در مدت کوتاهی موها را احیا ، نرم و درخشان می کند ، میزان رضایت مصرف کنندگان از این محصول بسیار بالا بوده و طرفداران بسیاری دارد .

از بین بردن موخره و بدرنگی و کدری موها از ویژکی های این اسپری می باشد .

●  ماسک کلیر :

این ماسک با دارا بودن ویتامین E ،  Aو  C  باعث تقویت ساقه ، شفافیت مو ، جلوگیری از ریزش مو و رفع خشکی مو می گردد ، این ماسک با خواص گیاهی روغن نارگیل ، بادام و آلوورا باعث سلامت ساقه و ریشه مو می گردد ، با انتخاب بهترین تقویت کننده مو کلیر ، می توانید از مراقبت موهای خود مطمئن باشید .

● سرم فیتودنسیوم : این سرم با محرک های گیاهی و طبیعی خود که برگرفته از خواص روغن دانه ی کشمش سیاه می باشد ، به نوسازی و ترمیم مو ها پرداخته و سلول های سطح مو را احیا می کند .

امگا۳ و امگا۶ و مواد معدنی ضروری موجود در این سرم باعث تقویت و بازسازی موثر بافت مو می گردد .

● سرم تقویت کننده ی بیوکلین :

این سرم با تحریک و بازسازی سلول های پوست ، سبب رویش مجدد مو شده و از پوست سر در برابر آلودگی ها محافظت می کند .

ویتامین های گروه B و مخمرهای موجود در این سرم ، سلامت و رطوبت مورد نیاز بافت مو تامین می کنند ، چربی  و آلودگی های ریشه مو نیز به کمک این سرم از بین خواهد رفت . منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X