هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو - هزینه کاشت موی سر در کلینیک ایران نوین

قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین چقدر است؟ هزینه تقریبی کاشت موی سر طبیعی در تهران و کرج، قیمت هر تار مو و عوامل موثر بر قیمت پیوند مو را در این مطلب بخوانید.

قیمت کاشت مو چقدر است؟

اگر به عنوان یک فرد کاندید شده برای کاشت مو سر ، خود را میبینید اولین قدم برای شما قطع به یقین انتخاب یک مرکز معتبر که از نظر کاشت مو دارای توانایی به سزایی است، خواهید گشت.

همچنین قیمت کاشت مو دومین بخش تصمیم شما میباشد. چرا که این دو آیتم میتواند شما را مصمم تر کند و این حق شماست که انتخاب کنید. اما لازم به ذکر است که تنها به دنبال یک کلینیک با ظاهر مدرن نباشید،

تبحر پزشک کاشت مو در وحله اول برای شما امتیاز باشه و در وحله دوم نوع کاشتی را که دکتر قبل از عمل با شما ملاقت خواهد کرد و به شما توضیح میدهد هر روش چگونه است، برایتان با اهمیت باشد.

هزینه کاشت مو در ایران نوین

همانطور که در بالا اشاره شد کاشت موی سر در تمام دنیا به صورتهای مختلفی انجام میشود. که در ایران نیز مجموع های هستند که بخشی از این انواع را انجام میدهند، و بخشی نیز فقط یک مورد یا دو مورد را به صورت تخصصی انجام میدهند.

اما کلینیک کاشت موی ایران نوین به دلیل قدمت زیادی که در عرصه زیبایی - پوست و مو در ایران مطرح میباشد، توانسته از آخرین متدهای کاشت مو انجام کاشت مو در تمام دنیا بهرمند شود و برای رفاه حال هم وطنان عزیزمان اقدام به خدمت رسانی کند. به طوری که کاشت مو در این مرکز و شعبات آن به صورت تمام متد ها میباشد. که فرد با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب میکند. در ادامه به معرفی انواع آن میپردازیم.


قیمت انواع کاشت مو

همانطور که اشاره شد کاشت مو در این کلینیک به صورت‌های مختلف انجام میشود:

کاشت مو به روش fit : در این نوکاشت بانک موی پشت سر فرد را به وسیله دستگاهی که به آن پانچ گفته میشود برداشته شده و آنها را به گرافتهای کوچکتر تبدیل کرده ، سپس به قسمت مورد نیاز تزریق میشود

کاشت مو به روش fut : در مدل اف یو تی یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر فرد را براشته و آن را به قسمتهای کوچکتر تقسیم و بعد به قسمت مورد نیاز انتقال داده میشود.

کاشت مو به روش fue : در این متد از کاشت مو نیاز به هیچ گونه جراحی نیست و فرد مورد نظر بدون هیچ جای ضخم و اسکار میتواند روند راحتری داشته باشد. چرا که به وسیله دستگاهی که فقط فولیکولهای مو را برداشت میکند سپس آن فولیکولها را به بخش از سر که ندریافت کننده است منتقل میکن و به وسیله دستگاه سوزنی بسیار زریفی آنها را در پوست سر منتقل میکند.

قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین

در این کلینیک فرد کاندید شده میتواند بدون هر گونه نگرانی از هزینه کاشت موی خود، به مراحل بعدی عمل رسیدگی کند چرا که این مجموعه اقدام کاشت موی قسطی نموده که در این شرایط قیمت کاشت مو در طی چندین قسط پاز پرداخت میشود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش کلینیک تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

کاشت موی سر یکی از جدیدترین تکنولژی های در حال گسترده در تمام دنیا میباشد، که کشور عزیزمان نیز از این امر مستثنا نیست. چرا که با استقبال زیادی از هم وطنانمان در این حوزه پزشکی، پزشکان متخصص و کلینیک های زیبایی را مجاب کرده هر روز در زمینه کاشت مو اطلاعات و امکانات خود را به روز کنند تا متقاضیان خود را راضی نگهدارند. اما در این میان قیمت کاشت موی سر یکی از مسائل مهم برای انتخاب این روش درمان میباشد. و افراد به دلیل نداشتن آگاهی و پرسو جو نکردن، تصور میکنند که هزینه کاشت مو زیاد و سرسام آور است.

اطلاعات مهم درباره کاشت مو

همانطور که در بالا اشاره شده افراد به دلایل های مختلف از قیمت کاشت مو واقعی با خبر نیستند. در این بخش قصد داریم اطلاعات کلی برای عزیزان ارائه شود تا در تصمیم گیری شما نقش مهمی داشته باشد. کلینیکهای کاشت مو با توجه به شرایطهای مختلف قیمت خدمات خود را افزایش میدهند. که شامل حرفه ای بودن پزشک متخصص -  روش درمان کاشت مو - تعداد تار موهای استفاده شده و... میباشد. این موارد گفته شده از مهم ترین بخش کاشت مو محسوب میشود. و میتواند فرد را با یک تصمیم درست روبه رو کند.

هزینه کاشت موی سر

کلینیک ایران نوین با داشتن کادری حرفه ای و متخصص در زمینهای زیبایی مانند زیبا سازی پوست - جوان سازی پوست - پیکر تراشی برای افرادی که قصد لاغری دارند - و از جمله کاشت مو کاشت ابرو میباشد. که پزشک متخصص در هر کدام از این زمینه های با داشتن علم کافی در این مرکز مشغول به کار هستند. اما اگر برای قیمت کاشت موی سر خود تصمیم دارید به مرکز ایران نوین مراجع کنید و اطلاعاتی در این زمینه مد نظر دارید، باید گفت قیمت کاشت مو به عواملی هم چون نوع روش کاشت و ، تعداد تار موی مور نیاز و تبحر پزشک بستگی دارد.

ملاقات با پزشک کاشت مو

اگر تصمیم خود را گرفته اید میتوانید برای گرفتن اطلاعات هزینه ای و نوع روش و مسائل دیگر به کلینیک ایران نوین مراجعه کرده و با پزشک کاشت مو به صورت کاملاً رایگان به مشورت بپردازید. دراین ملاقات شما تعداد گراف های مورد نظر و هزینه کامل برای جراحی را متوجه میشوید. همچنین پزشک به شما توضیح میدهد روشهای مختلف برای کاشت جه چیزهای هستند و با چه دستگاهای انجام میشود و همچنین دوره نقاهت و عوارض و مزایای هر کدام را به شما توضیح میدهد.

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X