هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو؛ مولفه ای مهم در انجام این عمل زیبایی

موی پرپشت و خوش حالت تاثیر مثبت زیادی روی زیبایی استایل و ظاهر شما دارد. به همین خاطر برخی از آقایان که دچار ریزش می شوند، برای جبران این مشکل اساسی به سراغ کاشت مو می روند. قیمت کاشت مو، یک مولفه بسیار مهم در انجام این عمل زیبایی به شمار می آید. چرا که آقایان باید بدانند که برای این عمل باید چه مقدار هزینه کنند. هرچند که نمی توان به صورت دقیق قیمت کاشت مو را مشخص کرد. چرا که هزینه این عمل زیبایی به مولفه های مختلفی مانند روش کاشت و سن و شرایط فیزیکی بیمار بستگی دارد. اگر به عنوان یک فرد کاندید شده برای کاشت مو سر ، خود را میبینید اولین قدم برای شما قطع به یقین انتخاب یک مرکز معتبر که از نظر کاشت مو دارای توانایی به سزایی است، خواهید گشت. همچنین قیمت کاشت مو دومین بخش تصمیم شما میباشد. چرا که این دو آیتم میتواند شما را مصمم تر کند و این حق شماست که انتخاب کنید. اما لازم به ذکر است که تنها به دنبال یک کلینیک با ظاهر مدرن نباشید، تبحر پزشک کاشت مو در وحله اول برای شما امتیاز باشه و در وحله دوم نوع کاشتی را که دکتر قبل از عمل با شما ملاقت خواهد کرد و به شما توضیح میدهد هر روش چگونه است، برایتان با اهمیت باشد.

هزینه کاشت مو در کلینیک ایران نوین

همانطور که در بالا اشاره شد کاشت موی سر در تمام دنیا به صورتهای مختلفی انجام میشود. که در ایران نیز مجموع های هستند که بخشی از این انواع را انجام میدهند، و بخشی نیز فقط یک مورد یا دو مورد را به صورت تخصصی انجام میدهند. اما کلینیک کاشت موی ایران نوین به دلیل قدمت زیادی که در عرصه زیبایی - پوست و مو در ایران مطرح میباشد، توانسته از آخرین متدهای کاشت مو انجام کاشت مو در تمام دنیا بهرمند شود و برای رفاه حال هم وطنان عزیزمان اقدام به خدمت رسانی کند. به طوری که قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین و شعبات آن به صورت تمام متد ها میباشد. که فرد با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب میکند. در ادامه به معرفی انواع آن میپردازیم.

قیمت کاشت مو به چه مولفه هایی بستگی دارد؟

کاشت مو یک عمل بسیار پیچیده و تخصصی است که مراحل و روش های متعددی دارد. به همین خاطر مشخص کردن یک عدد ثابت برای قیمت کاشت مو بسیار دشوار است. از طرف دیگر با بررسی مولفه های تاثیرگذار بر قیمت کاشت مو، می توان به صورت حدودی هزینه های انجام این عمل را تخمین زد. برای مثال انجام کاشت مو در کلینیک های معتبر و مجهز کاشت مو مانند کلینیک ایران نوین، هزینه بالاتری به نسبت انجام این کار در کلینیک های غیر مجاز و غیر بهداشتی دارد. با مهم ترین مولفه های تاثیرگذار بر میزان هزینه کاشت مو آشنا می شویم. همانطور که اشاره شد کاشت مو در این کلینیک به صورت های مختلف انجام میشود:

روش کاشت مو

اولین و مهم ترین مولفه تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو، روش انجام آن است. به طور کلی تعداد روش هایی که از طریق آن ها می تواند کاشت مو را انجام داد، بسیار زیاد هستند. هزینه انجام هر یک از این روش ها برای کاشت مو با یکدیگر متفاوت است
  • هزینه کاشت مو روش Super FUE
  • هزینه کاشت مو با روش میکروگرافت
  • هزینه روش Micro FIT
  • روش DHI
  • هزینه کاشت مو به روش SUT
  • قیمت کاشت مو به روش fit : در این نوکاشت بانک موی پشت سر فرد را به وسیله دستگاهی که به آن پانچ گفته میشود برداشته شده و آنها را به گرافتهای کوچکتر تبدیل کرده ، سپس به قسمت مورد نیاز تزریق میشود
  • قیمت کاشت مو به روش fut : در مدل اف یو تی یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر فرد را براشته و آن را به قسمتهای کوچکتر تقسیم و بعد به قسمت مورد نیاز انتقال داده میشود.
  • قیمت کاشت مو به روش fue : در این متد از کاشت مو نیاز به هیچ گونه جراحی نیست و فرد مورد نظر بدون هیچ جای ضخم و اسکار میتواند روند راحتری داشته باشد. چرا که به وسیله دستگاهی که فقط فولیکولهای مو را برداشت میکند سپس آن فولیکولها را به بخش از سر که ندریافت کننده است منتقل میکن و به وسیله دستگاه سوزنی بسیار زریفی آنها را در پوست سر منتقل میکند.

تجهیزات، اعتبار و سابقه کلینیک

طبیعی است که قیمت خدمات کاشت مو در یک کلینیک معتبر، مجهز و باسابقه مانند کلینیک کاشت مو ایران نوین، از خدمات کلینیک های دیگر در این زمینه بیشتر باشد. چرا که برای انجام این عمل در کلینیک ایران نوین، از به روزترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می شود تا فرایند کاشت مو شما به بهترین شکل ممکن طی شود. از طرف دیگر تکنسین های کلینیک ایران نوین سابقه بسیار زیادی در زمینه کاشت مو دارند و به خوبی می توانند کار کاشت مو شما را انجام دهند.

سن و شرایط فیزیکی بیمار

ریش موی سر در دوران میان سالی آغاز می شود و در یک دوره مشخص، به ثبات می رسد. در این زمان شما می توانید برای کاشت مو اقدام کنید. به همین خاطر سن یک مولفه بسیار مهم در تعیین قیمت کاشت مو است. جوانان و افرادی که ریزش موی شدیدی ندارند، باید هزینه ای کم تر برای کاشت مو پرداخت کنند. از طرف دیگر افراد میان سال و سالمند که فرایند ریزش مو آن ها به پایان رسیده است و بانک موی ضعیف تری دارند، باید هزینه بیشتری را برای انجام کاشت مو پرداخت کنند.

حجم بانک موی بیمار

هرچه بانک موی بیمار حجیم تر و قوی تر باشد، قیمت کاشت مو پایین تر خواهد بود. چرا که متخصصین می توانند این عمل را در مدت زمان بسیار کم تری انجام دهند و در نتیجه هزینه آن نیز کاهش خواهد یافت. حجم و قدرت بانک موی شما باید توسط پزشکان و تکنسین های کلینیک ایران نوین مشخص شود و نمی توان به صورت ظاهری حجم بانک موی بیمار را مشخص کرد.

تخصص و تجربه جراح کلینیک

می توان گفت یکی از مهم ترین مولفه های تاثیرگذار روی هزینه و البته کیفیت کاشت مو، تخصص و تجربه جراح کلینیک است. هرچه جراح شما تجربه بیشتری داشته باشد و تعداد بیشتری کاشت مو انجام داده باشد، قیمت کاشت مو توسط او نیز بیشتر خواهد بود. یکی از دلایل تفاوت میزان هزینه کاشت مو در کلینیک ایران نوین با دیگر کلینیک ها مربوط به همین مورد است. ایران نوین تنها از جراحان متخصص و باسابقه استفاده می کند تا کار کاشت موی شما با بهترین کیفیت انجام شود.

تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو

هرچه میزان طاسی سر بیمار بیشتر باشد و نواحی بیشتری از سر آن بدون مو باشد، باید از تعداد گرافت های بیشتری برای کاشت مو استفاده کرد. به همین خاطر مدت زمان انجام عمل افزایش پیدا می کند و در نتیجه قیمت کاشت مو بالاتر می رود.

اطلاعات مهم درباره کاشت مو

همانطور که در بالا اشاره شده افراد به دلایل های مختلف از قیمت کاشت مو واقعی با خبر نیستند. در این بخش قصد داریم اطلاعات کلی برای عزیزان ارائه شود تا در تصمیم گیری شما نقش مهمی داشته باشد. کلینیکهای کاشت مو با توجه به شرایطهای مختلف قیمت خدمات خود را افزایش میدهند. که شامل حرفه ای بودن پزشک متخصص - روش درمان کاشت مو - تعداد تار موهای استفاده شده و... میباشد. این موارد گفته شده از مهم ترین بخش کاشت مو محسوب میشود. و میتواند فرد را با یک تصمیم درست روبه رو کند.

هزینه کاشت موی سر

کلینیک ایران نوین با داشتن کادری حرفه ای و متخصص در زمینهای زیبایی مانند زیبا سازی پوست - جوان سازی پوست - پیکر تراشی برای افرادی که قصد لاغری دارند - و از جمله کاشت مو کاشت ابرو میباشد. که پزشک متخصص در هر کدام از این زمینه های با داشتن علم کافی در این مرکز مشغول به کار هستند. اما اگر برای قیمت کاشت موی سر خود تصمیم دارید به مرکز ایران نوین مراجع کنید و اطلاعاتی در این زمینه مد نظر دارید، باید گفت قیمت کاشت مو به عواملی هم چون نوع روش کاشت و ، تعداد تار موی مور نیاز و تبحر پزشک بستگی دارد.

ملاقات با پزشک کاشت مو

اگر تصمیم خود را گرفته اید میتوانید برای گرفتن اطلاعات هزینه ای و نوع روش و مسائل دیگر به کلینیک ایران نوین مراجعه کرده و با پزشک کاشت مو به صورت کاملاً رایگان به مشورت بپردازید. دراین ملاقات شما تعداد گراف های مورد نظر و هزینه کامل برای جراحی را متوجه میشوید. همچنین پزشک به شما توضیح میدهد روشهای مختلف برای کاشت جه چیزهای هستند و با چه دستگاهای انجام میشود و همچنین دوره نقاهت و عوارض و مزایای هر کدام را به شما توضیح میدهد.

کدام روش کاشت مو هزینه کم تری دارد؟

از آن جایی که برای هر بیمار باید از یک روش کاشت مو استفاده کرد و نمی توان یک روش کاشت مو را به همه بیماران پیشنهاد داد، به همین خاطر مشخص کردن ارزان قیمت ترین روش کاشت مو بسیار دشوار است. هرچند که برخی روش های کاشت مو مانند FUT و SUT به نسبت برخی روش های دیگر مانند Micro FIT هزینه کم تری دارند. چرا که برای کاشت مو از طریق آن ها به دستگاه ها و تجهیزات مخصوص نیاز نیست.

کاشت مو در کلینیک ایران نوین

در این کلینیک فرد کاندید شده میتواند بدون هر گونه نگرانی از هزینه کاشت موی خود، به مراحل بعدی عمل رسیدگی کند چرا که این مجموعه اقدام کاشت موی قسطی نموده که در این شرایط قیمت کاشت مو در طی چندین قسط پاز پرداخت میشود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش کلینیک تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. کاشت موی سر یکی از جدیدترین تکنولژی های در حال گسترده در تمام دنیا میباشد، که کشور عزیزمان نیز از این امر مستثنا نیست. چرا که با استقبال زیادی از هم وطنانمان در این حوزه پزشکی، پزشکان متخصص و کلینیک های زیبایی را مجاب کرده هر روز در زمینه کاشت مو اطلاعات و امکانات خود را به روز کنند تا متقاضیان خود را راضی نگهدارند.

اما در این میان قیمت کاشت موی سر یکی از مسائل مهم برای انتخاب این روش درمان میباشد. و افراد به دلیل نداشتن آگاهی و پرسو جو نکردن، تصور میکنند که هزینه کاشت مو زیاد و سرسام آور است. اگر به دنبال انجام خدمات کاشت مو با بهترین قیمت هستید، کلینیک ایران نوین می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که ما انواع روش های کاشت مو را پوشش می دهیم و تجربه ای 18 ساله در این زمینه داریم. متخصصین و جراحان ما با بررسی کامل شرایط مویتان، بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X