کاشت مو به روش fue

کاشت مو به روش fue

کاشت مو به روش FUE در کلینیک ایران نوین

کاشت مو به روش FUE با استخراج فولیکول های مو به صورت یک به یک و پیوند در جلوی سر انجام می شود. بهترین قیمت کاشت مو به روش FUE را در کلینیک ایران نوین تجربه کنید.

کاشت مو به روش FUE چیست؟

در این مطلب قصد داریم همه چیز درباره کاشت مو به روش FUE را تشریح کنیم کاشت مو با استفاده از استخراج واحد فولیکولار به عنوان پیوند مو واحد فولیکولی (FUE) نیز شناخته می شود. روش حداقل یک عمل جراحی کاشت مو است که شامل برداشتن فولیکول های مو سالم از ناحیه اهدا کننده و پیوند دادن فولیکول های مو به مناطق طاس سر است. عمل پیوند مو FUE با استفاده از بی حسی شروع می شود. با تزریق در منطقه اهدا کننده ماده بی حسی استفاده می شود. سپس تعداد ترجیحی فولیکول های مو یک به یک از ناحیه اهدا کننده استخراج می شود. سپس ناحیه طاسی نیز بیهوش می شود و برش های ریز و بی شماری با استفاده از میکرو سوزن ساخته می شود که به طور خاص شکل می گیرد. مرحله آخر شامل قرارگیری پیوندها در این برش ها است.

مراحل عمل کاشت مو به روش FUE

عمل کاشت مو شامل دو مرحله است. مرحله استخراج و مرحله کاشت. مرحله استخراج شامل استخراج موهای اهدا کننده از منطقه اهدا کننده است. مرحله کاشت بلافاصله پس از اتمام مرحله استخراج شروع می شود. در مرحله زراعت، میکرو برش در منطقه طاسی ایجاد می شود. منطقه جوشکاری به عنوان منطقه گیرنده نیز شناخته می شود. فولیکولهای مو خارج شده با دقت در برشهای ریز قرار می گیرند ، بنابراین مرحله کاشت را تکمیل می کنند.

چه نوع شخصی این مسئله را دارد و چرا؟ پیوند واحد فولیکول توسط افرادی که به دنبال درمان برای شرایط هستند ، از طاسی با الگوی مردانه گرفته تا آلوپسی استفاده می شود. FUE همچنین برای زنان می تواند قله های بیوه (حالت V شکل خط مو در مرکز پیشانی) خود را برطرف کند. همچنین می تواند توسط افرادی که به پیوند ابرو یا پیوند مژه نیاز دارند ، استفاده شود. این روش حتی می تواند توسط مردان بر روی سبیل و ریش آنها استفاده شود.

چه مناطقی از مو قابل پیوند است؟

قسمت هایی از مو که قابل پیوند هستند نزدیک به پوست سر ، پشت و طرف سر اهدا کننده قرار دارند. این مناطق به دلیل توانایی مقاومت در برابر جوش و به دلیل مقاومت در آنها انتخاب شده اند. همچنین به این دلیل که موهای این نواحی حتی پس از استخراج نیز رشد می کنند.

توصیف انجام روش FUE از کاشت مو از دید بیمار

انجام عمل کاشت مو با استخراج فولیکولار از مزایای بی شماری از دید بیمار می تواند از جمله مواردی باشد که بیمار می تواند موهای کوتاه را ورزش کند ، حداقل زمان ریکاوری ، زخم های ریز در ناحیه اهدا کننده تقریبا نامرئی هستند ، نیازی به مراجعه مجدد به متخصص مو برای رفع بخیه نیست ، می تواند از آن استفاده کند. موهای بدن برای تراکم اضافه شده با FUE ، و این تکنیک می تواند جای زخم قبل از عمل جراحی نوار را بپوشاند.

کاشت مو FUE دقیقا چگونه کار می کند؟

موها در گروههای کوچک که به واحدهای فولیکولی معروف هستند رشد می کند. در کاشت مو با استخراج واحد فولیکولار ، متخصص ریزش مو با استفاده از ابزار پانچ دایره ای ، چندین واحد فولیکول را از ناحیه اهدا کننده بیمار استخراج می کند. ابزار پانچ دایره ای سوراخ های بسیار ریز را در خود جای می دهد ، بنابراین بخیه ها لازم نیست و هیچ زخمی باقی نمی ماند.

زمان ریکاوری در کاشت موی FUE چیست و بیمار بعد از عمل باید چه کند؟

پیوندها طی حدود پنج روز بهبود می یابند. پس از عمل ، یک دوره ۴ روزه از مصرف آنتی بیوتیک ها برای جلوگیری از عفونت درگیر می شود. توصیه می شود دو هفته پس از عمل ، در هنگام بیرون رفتن در زیر نور مستقیم آفتاب ، یک کلاه بیس بال بپوشید. همچنین توصیه می شود بین ۷-۱۴ روز استراحت قابل توجهی داشته باشید. زمان استراحت بستگی به اندازه روش و خصوصیات بهبودی فرد دارد. چه نتیجه ای باید انتظار داشته باشند؟ بیماران باید به روشی با حداقل تهاجمی انتظار نتایج عالی داشته باشند. روش کاشت مو با روش استخراج فولیکولار به بیماران امکان می دهد موهای خود را به سرعت و به طور طبیعی رشد کنند.  

مزایای پیوند واحد فولیکول

حداقل تهاجمی: روش FUE باعث شده است که روند کاشت مو به حداقل تهاجمی انجام شود ، زیرا بر خلاف سایر روش های کاشت مو ، هیچگونه برداشتن یک نوار از سر انجام نمی شود. زخم کمتر در کاشت مو به روش FUE : اگرچه روش FUE باعث ایجاد زخم های بی شماری می شود. اسکارهای ریز تولید شده به سختی قابل رویت هستند و به راحتی در زیر موهای اطراف آن پنهان می شوند. این جای زخم های کوچک به زخم های خطی تولید شده توسط سایر روش های انتقال مو مانند روش برداشتن نوار ترجیح داده می شوند. تعداد زیادی از مناطق اهدا کننده : استخراج واحد فولیکول توانایی استخراج موهای اهدا کننده از هر قسمت از بدن را دارد. این برای افرادی که موهای اهدا کننده کمتری در پوست سر دارند ، مفید است. موهای بدن قابل برداشت و کاشت در ناحیه مورد نیاز است. مدت زمان بازیابی کمتر : FUE خرابی قابل توجهی کمتری را ارائه می دهد.

معایب روش کاشت مو به روش FUE

مصرف زمان: مهمترین نقطه ضعف این روش ناشی از این واقعیت است که این روند آهسته است و نیاز به تلاش دستی جراح برای استخراج هر فولیکول به صورت جداگانه دارد. به مهارت های بیشتری احتیاج دارد: همچنین در مقایسه با برداشتن نوار برای استخراج موهای اهدا کننده، مهارت بیشتری نیز دارد. با این حال، طی چند سال گذشته، بسیاری از جراحان این مهارت را به دست آورده اند. نسبتاً گران : از آنجایی که به جراح شما نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد و فقط یک جراح بسیار ماهر می تواند این روش را انجام دهد، از پیوند موی سنتی FUT گران است. نتیجه FUE یک روش تهاجمی حداقل هیجان انگیز است.

دلایلی که مردم ترجیح می دهند FUE را از روش های دیگر بگذرانند عبارتند از: جلوگیری از اسکار خطی، زمان ریکاوری کوتاه تر، تمایل به یک دوره طبیعی بدون درد پس از عمل.

راه های ارتباطی کلینیک ایران نوین:

برای دریافت مشاوره و استعلام هزینه کاشت مو و مشاوره رایگان، می توانید با شماره ۲۲۲۲۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.
facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X