فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بیشترین ریزش مو در کدام فصل است

  ریزش موی پاییزی
  • 19 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 2487 بازدید

  بیشترین ریزش مو در کدام فصل است

  عوامل ریزش موی فصلی

  مسلما به این مسئله واقع هستید که موها یکی از اصلی ترین بخش زیبایی محسوب می شوند و افراد برای اینکه بتوانند این زیبایی را تضمین نمایند باید به صورت مداوم از آن مراقبت کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که همواره عواملی وجود دارد که مانع از رسیدن و محقق شدن این خواسته می شود از جمله اینکه با تغییر فصل و آب و هوا ریزش مو به طول قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که بیشترین ریزش مو مربوط به کدام فصل است؟ در واقع محققان بر این عقیده اند که فصل پاییز به دلیل اینکه مو نیاز کمتری به نور خورشید پیدا می کند با ریزش مو این مسئله را به افراد نشان میدهد.

  بیشترین ریزش مو

  بیشترین ریزش مو

  چرا بیشترین ریزش مو در تابستان و پاییز است

  یکی از مسائلی که در رابطه با ریزش مو وجود دارد این است که افراد این مسئله را در فصول تابستان و پاییز به وفور مشاهده می کنند. در واقع پزشکان بر این عقیده اند که در فصل بهار و تابستان به دلیل اینکه مو وظیفه حفاظت از پوست سر را در برابر نور خورشید بر عهده دارند با افزایش رشد، سعی در انجام وظیفه خود به بهترین نحو ممکن دارند از همین رو افراد رشد قابل توجهی را مشاهده می کنند اما در حالیکه تابستان به سمت پاییز میرود افراد شاهد بیشترین ریزش مو هستند زیرا با کاهش نور خورشید نیاز پوست به داشتن حجم زیادی از مو کاهش پیدا می کند در نتیجه این مسئله را با ریزش مو بروز می دهد.

  ریزش موی فصلی

  ریزش موی فصلی

  روش های محافظت از مو

  همانطور که میدانید با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیار زیادی برای درمان و جلوگیری از بیشترین ریزش مو به دنیا معرفی شده است اما نکته اینجاست که کدام یک از این روش ها میتواند موثر باشد؟ در واقع باید بدانید که شما میتوانید به دو روش استفاده از داروهای پزشکی و یا ماسک های خانگی به محافظت از موهای خود بپردازید. ترمیم کننده ها و تقویت کننده های بسیار زیادی در بازار وجود دارد که میتوانید آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید، همچنین تهیه ماسک های خانگی که با انواع گیاهان انجام می شود راحت ترین کاری است که میتوانید انجام دهید و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

  کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *