پیکر تراشی

پیکر تراشی - بادی جت

پیکر تراشی


بادی جت و واترجت

 

گاهی افرادی از لحاظ فیزیکی ظاهر و وزن مناسبی دارند ولی با چاقی هایی درگیر هستند که در برابر رژیم غذایی یا ورزش، مقاوم اند. پیکر تراشی به روش body-jet می تواند به رفع تجمع چربی های مقاوم به رژیم غذایی و ورزش کمک نماید. با بکارگیری body-jet و با نیروی بسیار دقیق تکنولوژی water-jet، بافت نامطلوب چربی با روش های معمولی و طبیعی به آرامی از بافت زیر پوست بیرون آورده شده و به صورت دائمی حذف می شود.

 

 

پیکر تراشی - بادی جت

پیکر تراشی


بادی جت و واترجت

با پیکر تراشی به کمک body-jet، نیروی ملایم و قابل کنترل water jet برای خارج کردن سلول های چربی به همراه کاهش خطر تروما به بافت های مجاور بکار می رود. فشار خوب واتر جت برای ساختارهای گوناگون بافت همبند تنظیم شده است به طوریکه سلول های هدف گیری شده چربی می توانند از بافت جدا شوند و به سرعت حمل شوند. همچنین در پیکر تراشی با روش body-jet، مقادیر کم محلول بیهوشی تاثیری جزیی بر روی بافت دارند. این روش حداقل آسیب را به سلول های چربی برداشته شده می رساند. همچنین سلول های چربی تا حد زیادی دست نخورده، سالم و زنده (حدود %90) باقی خواهند ماند و این امر باعث بقای بیشتر سلول های چربی پیوندی (بالای %87) خواهد شد. باید توجه داشت که تنها سلول های چربی سالم می توانند زنده و باقی بمانند و سلول های آسیب دیده خیلی سریع توسط بدن جذب خواهند شد.

 

 

پیکر تراشی - بادی جت

تزریق چربی همزمان با تخلیه چربی (طبیعی و سالم)

در این روش پیکر تراشی از چربی بدن بیمار می توان برای تناسب اندام به عنوان یک ماده پر کننده طبیعی استفاده کرد، این روش مزایای زیادی نسبت به فیلرهای تهیه شده از مواد سنتتیک دارد:

در این روش خطر واکنش های آلرژیک وجود ندارد. ضمناً به محض تزریق چربی جریان خون بر قرار شده و آن چربی دیگر به صورت خودکار جذب نخواهد شد و بنابراین به عنوان یک فیلر دائمی دیده می شود.

 

 

پیکر تراشی - بادی جت

کاربرد پیکر تراشی و بادی جت

 
 

مقاله های پیکر تراشی و تناسب اندام را در صفحات زیر مشاهده نمایید.

مزایای و معایب کرایولیپولیز

  همانطور که در مقالات قبلی پیکرتراشی توضیحات اعلام شد به بررسی معایب و...

کرایولیپولیز برای لاغری و پیکرتراشی

  روش غیر تهاجمی که به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف...

پیکرتراشی با استفاده از فشار آب ( بادی جت) و...

پیکر تراشی با استفاده از فشار آب ( بادی جت) و افزایش حجم سینه با تزریق چربی یک...

بادی جت و پیکرتراشی

بادی جت و پیکرتراشی (Scar treatment ) ، بادی جت ، پیکرتراشی ، اسکار و ترمیم پوست...
پشتیبانی آنلاین