فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار

  سابسیژن اسکار
  • 17 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 9098 بازدید

  اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار

  یکی از فاکتورهایی که در انتخاب روش ها و عمل های زیبایی و درمانی مد نظر قرار می گیرد ، ماندگاری نتایج حاصل از عمل است ، زیرا اثرات برخی عمل های زیبایی به صورت کوتاه مدت و بلند مدت می باشد که معمولا روش هایی با نتایج ماندگار بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند ، از این رو در این مقاله ، اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  سابسیژن اسکار

  در این روش به منظور درمان اسکارهای فرورفته حاصل از جوش ها ، اتصالات فیبروز متصل به اسکار  ،که موجب کشیده شدن آن به سمت پایین می شود ، در اثر حرکات جلو و عقب سوزن مخصوص نوکور یا کانولا بریده می شود و موجب بالا آمدن اسکار و صاف شدن پوست خواهد شد ، خراش های ایجاد شده در زیر پوست ، لایه درم را به تولید کلاژن و الاستین جدید جهت ترمیم پوست وادار می سازد ، در نتیجه اسکار به شکل مطلوبی پر و ترمیم خواهد شد ، دو الی سه ماه پس از انجام عمل سابسیژن ، با کامل شدن فرآیند کلاژن سازی ، پوست بهبود خواهد یافت .

  سابسیژن اسکار

  از تزریق بوتاکس می توان جهت دستیابی به نتایج مطلوب از این روش استفاده کرد .

  اثرات سابسیژن اسکار

  در رابطه با اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار می توان عنوان نمود که عمل سابسیژن در رفع اسکار حاصل از جوش های نتایج ماندگاری خواهد داشت که جهت مشاهده ی اثرات درمانی کامل آن باید ، تعداد جلسات لازم درمانی به طور کامل انجام شوند .

  در اثر تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین ، علاوه بر رفع اسکار ، پوست به دلیل ترمیم و بازسازی به وسیله ی پروتئین های سازنده ی پوست ، روشن تر و شاداب تر خواهد شد .

  پوستی شفاف ، صاف و عاری از اسکار ، لک ، کک و مک و همچنین بسته شدن منافذ باز و بزرگ پوست از اثرات سابسیژن اسکار می باشد .

  نتایج اولیه حاصل سابسیژن اسکار پس فروکش کردن کبودی و ورم ، چند روز پس از عمل سابسیژن مشهود خواهد بود اما پر شدن جای اسکار توسط کلاژن ها ، به دو الی سه ماه فرصت ، نیاز خواهد داشت زیرا فرآیند ترمیم و بازسازی پوست از لایه های عمیق پوستی ، فرآیند زمان بر خواهد بود ، اما نتایج بسیار ماندگار و طبیعی ایجاد خواهد کرد .

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *