اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار

اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار

یکی از فاکتورهایی که در انتخاب روش ها و عمل های زیبایی و درمانی مد نظر قرار می گیرد ، ماندگاری نتایج حاصل از عمل است ، زیرا اثرات برخی عمل های زیبایی به صورت کوتاه مدت و بلند مدت می باشد که معمولا روش هایی با نتایج ماندگار بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند ، از این رو در این مقاله ، اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار مورد بررسی قرار گرفته شده است .

سابسیژن اسکار

در این روش به منظور درمان اسکارهای فرورفته حاصل از جوش ها ، اتصالات فیبروز متصل به اسکار  ،که موجب کشیده شدن آن به سمت پایین می شود ، در اثر حرکات جلو و عقب سوزن مخصوص نوکور یا کانولا بریده می شود و موجب بالا آمدن اسکار و صاف شدن پوست خواهد شد ، خراش های ایجاد شده در زیر پوست ، لایه درم را به تولید کلاژن و الاستین جدید جهت ترمیم پوست وادار می سازد ، در نتیجه اسکار به شکل مطلوبی پر و ترمیم خواهد شد ، دو الی سه ماه پس از انجام عمل سابسیژن ، با کامل شدن فرآیند کلاژن سازی ، پوست بهبود خواهد یافت . از تزریق بوتاکس می توان جهت دستیابی به نتایج مطلوب از این روش استفاده کرد .

اثرات سابسیژن اسکار

در رابطه با اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار می توان عنوان نمود که عمل سابسیژن در رفع اسکار حاصل از جوش های نتایج ماندگاری خواهد داشت که جهت مشاهده ی اثرات درمانی کامل آن باید ، تعداد جلسات لازم درمانی به طور کامل انجام شوند . در اثر تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین ، علاوه بر رفع اسکار ، پوست به دلیل ترمیم و بازسازی به وسیله ی پروتئین های سازنده ی پوست ، روشن تر و شاداب تر خواهد شد . پوستی شفاف ، صاف و عاری از اسکار ، لک ، کک و مک و همچنین بسته شدن منافذ باز و بزرگ پوست از اثرات سابسیژن اسکار می باشد . نتایج اولیه حاصل سابسیژن اسکار پس فروکش کردن کبودی و ورم ، چند روز پس از عمل سابسیژن مشهود خواهد بود اما پر شدن جای اسکار توسط کلاژن ها ، به دو الی سه ماه فرصت ، نیاز خواهد داشت زیرا فرآیند ترمیم و بازسازی پوست از لایه های عمیق پوستی ، فرآیند زمان بر خواهد بود ، اما نتایج بسیار ماندگار و طبیعی ایجاد خواهد کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X