آیا درمان پوست و مو شامل بیمه درمانی می شود؟

آیا درمان پوست و مو شامل بیمه درمانی می شود؟

06 شهریور ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا درمان پوست و مو شامل بیمه درمانی و بیمه تکمیلی می شود؟

هنگامی که پوست یا موی فرد دچار عارضه ای می گردد ، با مراجعه به مراکز و کلینیک پوست و مو تخصصی می تواند به طور موثر و تخصصی از خدمات درمانی و زیبایی این کلینیک ها بهره مند گردد. سئوالی که برای مراجعه کنندگان به مراکز تخصصی پوست و مو همواره وجود دارد، این است که به صورت کلی آیا درمان پوست و مو شامل بیمه درمانی می شود و اینکه آیا بیمه تکمیلی شامل پوست میشود ؟

برای پاسخ دادن به این سئوال باید چند نکته را مورد توجه قرار داد:

 • بیمه ها با دریافت هزینه ماهانه یا سالانه از شخص، او را در برابر بروز بیماری های مختلفی تحت پوشش قرار می دهند و اما جهت اطلاع از خدمات تحت پوشش بیمه ی مورد نظر، فرد  باید به سازمان یا شرکت بیمه ی مربوطه مراجعه نماید.
 • اگر داروی پوستی یا مویی تجویز شده، مجاز و دست ساز نباشد، در سقف ویزیت و دارو توسط شرکت های بیمه قابل پرداخت است.
 • بسته به نوع پوشش بیمه ی مورد نظر فرد، اگر پوشش ویزیت و دارو تعیین شده باشد، داروهای مربوط به پوست و مو تا حدودی قابل پرداخت خواهند بود.
 • به طور کلی بیمه ها ، هزینه برخی از عمل های ترمیمی را پرداخت خواهند کرد، اما عمل هایی که جنبه ی زیباسازی دارند، را پرداخت نخواهند کرد.

آیا بیمه تکمیلی شامل پوست میشود؟

آیا بیمه تکمیلی شامل پوست میشود؟

  کدام یک از درمان های پوست و مو شامل بیمه درمانی خواهند شد؟

  در پاسخ به این سئوال که آیا درمان پوست و مو شامل بیمه می شود؟ می توان گفت که بیمه ها تنها درمان هایی از پوست و مو را پوشش خواهند داد که جنبه ی ترمیمی دارند ، یعنی انجام چنین درمانی به خاطر سلامت و در خطر بودن جان بیمار و مشکلات آن انجام می شود.

  از آنجا که انجام عمل ها و انواع جراحی زیبایی پوست و مو همواره با هزینه های سنگینی انجام می شود و بیمه درمانی نیز در مقایسه با این هزینه ها ، هزینه بسیار کمتری را دریافت می کند ، پوشش عمل های زیبایی که همواره گران قیمت هستند را متقبل نخواهد شد.

  اگر چه برخی بیمه های تکمیلی ممکن است برخی درمان های پوست و مو که شامل ویزیت و دارو است، را پوشش دهند، اما هرگز درمان ها و عمل های زیبایی گران قیمت را پوشش نخواهند داد.

  کلینیک پوست و مو تخصصی ایران نوین

  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

  مقالات مرتبط

  خدمات مرتبط

  facebook instagram telegram درخواست مشاوره
  این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
  6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X