فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین روش برای برداشتن خال روی پلک

  برداشتن خال روی پلک
  • 23 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 5516 بازدید

  بهترین روش برای برداشتن خال روی پلک

  وجود خال و زائده های پوستی روی پلک علاوه بر اینکه از نظر زیبایی شناسی جلوه ی خوبی ندارند گاهی اوقات در نواحی بسیار خاصی از پلک ایجاد می شوند و مشکلاتی نظیر احساس وجود شیئی خارجی بر روی پلک و مسئل این چنینی را برای فرد به وجود می آورند و در هر صورت اسباب ناراحتی هستند. امروزه برای برداشتن خال از رو پلک بسته به نوع خال، محل آن و همچنین خواسته هایی که خود فرد دارد، روش هایی و تکنیک های جراحی مختلفی جود دارد. برداشتن خال روی پلک حسایت های بسیار زیادی دارد و هر گونه سهل انگاری ممکن است باعث مشکلات جدی برای بینایی فرد شود. از این رو برای انجام این کار بایستی حتما به متخصصان و جراحان چشم یا جراحان پلاستیک مجرب مراجعه کرده و از انجام اقدامات خودسرانه خوددای نمود.

  لیزر خال روی پلک

  لیزر خال روی پلک

  لیزر خال گوشتی پلک

  امروزه دستگاه های لیزر در امر پزشکی زیبایی کاربرد های فراونی دارند؛ برداشتن خال نیز یکی از همین کاربرد های رایج دستگاه های لیزر است. بسیاری از مردم این تصور را دارند که لیزر کردن موثرترین و ایمن ترین روش برای برداشتن انواع و اقسام خال های پوست می باشد. اما حقیقت این است که دستگاه های لیزر فقط قادرند انواعی از خال ها را به صورت موثر بردارند. لیزرکردن بیشتر در مواردی که خال ها حالت سطحی دارند و گوشتی نیستند، جواب می دهد. برای خال های گوشتی انجام جراحی روش مطمئن تری است. در مورد خال های گوشتی روی پلک نیز هین موضوع صدق می کند. بیشتر متخصصان چشم بر این عقیده اند که برداشتن خال روی پلک با روش جراحی بهتر جواب می دهد و معمولا اثر جراحی نیز روی پلک باقی نمی ماند.

  خال و جوش روی پلک

  خال و جوش روی پلک

  برداشتن خال روی پلک

  بسیاری از خال هایی که روی پلک یا لبه ی آن ایجاد می شوند، خطر خاصی برای سلامتی ندارند و بیشتر با اهداف زیبایی برداشته می شوند اما گاهی اوقات احتمال بدخیم شدن خال های روی پلک وجود دارد از این رو برداشتن آن ها ضروری است. رایج ترین روش برداشتن خال های نواحی اطراف چشم و پلک ها همان روش جراحی است. تراشیدن خال (Shave Excision) یکی از تکنیک های برداشتن خال با جراحی است که در آن پزشک متخصص با استفاده از تیغ خال یا زائده ی مورد نظر را می تراشد و سپس با کمک الکترودهای مخصوصی لبه های جراحت ایجاد شده را صاف می کند و به این ترتیب به کاهش اسکار جراحی کمک می کند.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *