رشد موی صورت با قرص ال دی

رشد موی صورت با قرص ال دی

06 شهریور ، 1401
کلینیک ایران نوین

رشد موی صورت با قرص ال دی ممکن است؟

رشد موی صورت و تقویت موهای ریش و سبیل برای بسیاری از آقایان در سنین مختلف به عنوان مسئله ای مهم تلقی می شود از این رو به راهکارهای متعدد برای افزایش رشد موی صورت روی می آورند که شامل استفاده از داروهای شیمیایی مختلف مثل قرص ld برای رشد ریش نیز می شود.

کاشت مو در کلینیک ایران نوین

کاشت مو در کلینیک ایران نوین

یکی از باورهایی که برای تقویت موی صورت آقایان از زمان های گذشته وجود داشته باور به استفاده از قرص ال دی برای ریش و جهت تقویت و رویش موی صورت می باشد. اما امروزه پزشکان معتقدند که قرص تاثیری بر رشد موی صورت و ریش و سبیل ندارد.

رشد موی صورت با قرص LD

رشد موی صورت با قرص LD

تاثیر قرص ال دی بر رویش موی صورت

اگرچه که گفته می شود برخی هورمون ها و داروهای هورمونی می توانند بر روی رشد فولیکول های مو تاثیر داشته باشند اما تجویز هورمون ها به صورت موضعی که بر روی پوست مالیده می شوند بر رشد موی صورت تاثیری ندارد.

کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین

کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین

در نهایت می توان گفت که قرص LD موهای صورت را پرپشت نمی کنند و سبب رویش مجدد موها نمی شوند و با وجود این که ترکیبات قرص ال دی هورمونی می باشند اما جذب آن از طریق پوست بسیار ناچیز است و این مقدار در نهایت تاثیری بر رشد و رویش موی صورت نخواهد داشت.

ترکیبات متنوع برای رویش و تقویت موی صورت

قرص LD نمی تواند محرک مناسبی برای رشد موی صورت به میزان دلخواه باشد از این رو مصرف آن به عنوان پرپشت کننده و تقویت کننده توسط متخصص پوست و مو توصیه نمی شود.

رشد موی صورت با قرص ای دی

رشد موی صورت با قرص ای دی

مواد و ترکیبات شیمیایی و گیاهی دیگری وجود دارند که می توانند رشد موی صورت را به شکل مناسب تقویت کنند از این رو بهتر است این ترکیبات با مقدار مصرف مناسب توسط پزشک متخصص تعیین گردند. برای تعیین بهترین نوع داروی مصرفی و همین طور دز مناسب از داروی توصیه شده بهتر است که ابتدا آزمایشات مختلف مرتبط و همین طور آزمایش سطح تستوسترون برای افراد بعمل آید تا با اطمینان کامل داروی مناسب جهت رویش موی صورت تجویز گردد. برای رویش موی صورت و تقویت آنها می توان روش های معمول و رایج از قبیل رژیم غذایی مناسب، استراحت کافی، مصرف ویتامین های ضروری به مقدار لازم و ورزش را انجام داد که در نهایت نتیجه مطلوبی بدون هیچ گونه عوارضی در بدن ظاهر شود.

از جمله مهترین و بهترین عمل ها و کارها در کلینیک ایران نوین میتوان به کارهای زیر اشاره کرد: پیوند مو معرفی بهترین پزشک کاشت مو ترمیم مو

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

خدمات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X