کاشت ابرو

کاشت ابرو

فیلم کاشت ابرو

وقتی صحبت از کاشت مو و کاشت ابرو یا سوال کدام روش کاشت ابرو بهتر است به میان کشیده میشود فکر مردم به سمت موهای به درد نخور و قلابی و غیر قابل رشد میرود و یک حس بی اعتمادی میان مردم درباره عملیات کاشت وجود دارد. که این بی اعتمادی بدلیل پیشینه ، نتایج ضعیف و همچنین روش های کاشت و تکنولوژی های قدیمی است که برخی از پزشکان و کلینیک های زیبایی به جای گذاشته اند. که نتیجه آن عدم رضایت مشتریان و در نهایت ترس و فکر بد راجب کاشت در افکار مردم به جا میماند. هدف کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین این است که عمل کاشت ابرو و کاشت مو را با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا انجام دهد که در نتیجه منجر به رضایت کامل مشتریان از انجام عمل کاشت خود میشود.
اگر شما یک داوطلب در انجام عمل کاشت هستید اطلاعات زیر میتواند کمک بالقوه ای به شما در انجام عمل کاشت بنمابد. کاشت ابرو امروزه به یکی از چالش های زیبایی بدل شده است و انجام دقیق و بدون نقص آن توسط افراد ماهر می تواند نتایج تأثیرگذاری را به همراه داشته باشد.که می تواند توسط هر دو روش FUE یا FUG اجرا شود.

کاشت ابرو

تاثیر کاشت ابرو

طبیعت و ذات انسان زیباست و زیبایی حق اوست. برخی اوقات یک بیماری تنها از نظر سلامتی به شما ضرر نمیرساند، بلکه این بیماری ممکن است به زیبایی آسیب برساند. حال اگر این زیبایی به دلایل مختلفی از جمله،بیماری ، سن،شرایط زندگی و … از بین برود یا خدشه دار شود ، انسان هرتلاشی برای بازگرداندن این زیبایی انجام خواهد داد. که با بازگشتن این زیبایی،اعتماد به نفس و مصمم بودن در زندگی را در پی خواهد داشت. موها نقش مهم و اساسی در زیبایی صورت دارد. به همین دلیل بسیار مهم و حائز اهمیت میباشند. چشم ها بخش اعظمی از زیبایی صورت را به خود اختصاص میدهند که برای بیشتر نشان داده شدن زیبایی چشم ها و حفظ خط تقارن صورت به ابروهای زیباتری نیاز است.

کاشت ابرو

نتیجه کاشت ابرو

اما آنچه در کاشت ابرو مهم است، وجود تعیین محل دقیق کاشت و توجه به زاویه و جهت رشد تارهای موی ابرو است. به علاوه توجه به اصول زیبایی شناختی و حفظ ظاهر طبیعی صورت فرد باید مد نظر قرار گیرد. بد فرم و خالی بودن ابرو می تواند ژنتیکی و به دلیل کم مویی ذاتی فرد بوده یا در اثر برداشتن پی در پی غلط ابرو ایجاد شده باشد. ابروهای بسیار نازک و نامرتب می تواند زیبایی صورت شما و در نتیجه اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد. با توجه به پیشرفت تکنیک های کاشت مو طی ۱۰ سال گذشته، کاشت نیز امکان پذیر تر شده است. و در صورتی که به دقت و صحیح انجام پذیرد، نتایج رضایت بخشی را برای فرد به ارمغان می آورد.

اهمیت کاشت ابرو

از مهمترین ویژگی های ابرو که در هیچ کدام از اعضای بدن تکرارا نشده است بیان احساسات شما با ابرو است.با خم و راست کردن و حالت دادن به چشم و ها و ابرو میتوان حالت درونی و احساسی خود را بدون صحبت کردن بروز داد. پس به همین دلیل است که ابرو و کاشت آن نقش مهم و بسزایی در زیبایی صورت ایفا مینماید. پزشکان ایران نوین همواره در تلاش اند در بازگرداندن این زیبایی به شما، نقش مهمی را، در این اصل مهم ایفا نمایند. بهترین روش برای بگرداندن زیبایی فرد برای برگرداندن ابروهای ازبین رفته روش کاشت میباشد. البته روش های دیگری از جمله تاتوی ابرو میباشد که به دلایل متعددی این کار توصیه نمیشود. از مهمترین دلایل کاشت ابرو طبیعی بجای تاتوی ابرو زیبایی طبیعی موهای به کار رفته شده در صورت و ابرو میباشد. که در روش تاتو به دلیل اینکه در واقع رنگ جایگزین مو میشود، زیبایی اولیه ای که با مو بدست آمده برنخواهد گشت.

کاشت ابرو و ترمیم ابرو

ابرو، نقش مهمی را در تقارن صورت و زیبایی ظاهر زنان و مردان ایفا می کند. ابروها، به چشم ها حالت می بخشند و یکی از اولین مواردی است که در ظاهر فرد به چشم می آید. افرادی که دارای ابروهای زیبا و طبیعی نیستند،
اغلب از ظاهر خود نگران هستند. کاشت می تواند زیبایی طبیعی ابروها را باز گرداند.

عوامل تاثیر گذار برای از بین رفتن زیبایی طبیعی ابرو و کاشت ابرو

  • شیمی درمانی و رادیوتراپی
  • بیماری هایی که به تضعیف سیستم ایمنی بدن می انجامد
  • بیماری های وسواسی

کاشت ابرو با روش نیوگرافت

آسان ترین روش کاشت:

برای مردان و زنانی که به طور کلی، زیبایی ابروهای خود را از دست داده اند، به روش FUE به همراه نیوگرافت،آسان ترین و بهترین روش جراحی برای ترمیم ابرو و کاشت است. این روش در مقایسه با کاشت ابرو به روش نواری ، بسیار سریعتر و آسان تر است و هیچ گونه اسکاری به جا نمی گذارد. به علاوه، دوران نقاهت کمتری در این روش مورد نیاز است. در این روش، تارهای مو یا فولیکول های مو از قسمت عقب سر، که دارای تارهای مو بیشتر با قطر کمتری می باشد، استفاده می شود. با ارزش ترین بخش انجام عمل کاشت در کلینیک ایران نوین این است، که پزشکان ما در این کلینیک، هیچ نواری را از پوست سر شما جدا نمی کنند.

کاشت ابرو

تصاویر کاشت ابرو

طرح ابرو در کاشت ابرو

ابروی زنان و مردان تفاوت های ظاهری دارد. در نتیجه روش کاشت برای هر یک از آنها متفاوت است. موی قسمت بالایی حاشیه داخلی ابرو عموما به سمت بالا قرار می گیرد. در کاشت موهای قسمت های بالاتر ابرو باید به سمت پایین متمایل بوده و موهای قسمت پایینی ابرو باید به سمت بالا قرار گیرند. بنابراین موهایی که در این بین قرار می گیرند، خط موربی را تشکیل می دهند که به صورت پر مانند قرار می گیرند.

فرآیند جراحی کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

عمل توسط جراحان متخصص کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو انجام شده مشود. که طی دو مرحله انجام میشود ، مرحله اول کاشت نیمه صورت و در صورت راضی بودن بیمار از روند کاشت ، بنا به درخواست بیمار عملیات کاشت نیمه بعدی صورت انجام میشود. که این روند طی چند ساعت بین 4 الی 6 ساعت انجام میشود. نتیجه کاشت در مجموع بعد از یک سال به طور کامل نمایانگر میشود اما بعد از گذشت چندماه از کاشت این تغییر به آرامی و به صورت قابل مشاهده ای در صورت حس و نمایانگر میشود.

درد و ورم بعد از کاشت ابرو

درباره درد و ورم بعد از کاشت باید گفت که بعد از گذشت چند روز ورم به طور کامل کم و تمام میشود و درد ناشی از عمل فقط و فقط بعد از کاشت میباشد و در واقع در دوره نقاهت نباید هیچ گونه دردی در ناحیه ابرو و محل های کاشت داشته باشید. جراح متخصص کاشت مو، ابتدا لبه های بیرون خط ابروی بیمار را روی صورت وی ترسیم کرده به صورتی که با آناتومی نرمال صورت و تقارن زیبایی وی مطابقت داشته باشد. همچنین تغییر جهت موها در مسیر ابرو نیز مشخص می شود. شکل و خط ابروی طراحی شده به بیمار نشان داده می شود، تا نتیجه نهایی ظاهر ابروی خود را پیش از عمل تایید نمایند. پس از تایید بیمار، عمل کاشت با خارج کردن فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده، آغاز خواهد شد.

کاشت ابرو

از ویژگی های مهم موهای کاشته شده در ناحیه ابرو (کاشت ابرو):
  • قابل رشد بودن ابرو کاشت شده
  • نازک بودن و متناسب با موهای فیلی ابرو
  • غیرقابل ریزش بودن مو
  • همرنگ با دیگر موهای ناحیه سر
  • حالت داشتن مو

که بهترین ناحیه برای برداشت مو در عمل ، موهای ناحیه پشت گوش میباشد.

موارد استفاده از روش های FUE و FUG

روش کاشت ابرو با FUE بیشتر برای افراد و کسانی استفاده میشود که کمتر باعث ریزش مو و طاسی شده اند و نیاز به کاشت به صورت تک به تک و تعداد کمتر مو نسبت به روش FUG که بیشتر به صورت دسته جمعی و برداشت یه بخش از پوست سر میباشد، دارند. در روش کاشت و مو به روش FUG که بیشتر در مواردی استفاده میشود که افراد دچار طاسی زیاد و نیاز به کاشت بیشتری در ناحیه مربوطه دارند استفاده میشود. که کاشت به صورت دسته ای و به صورت خطی از محل مورد نظر برداشت و در نهایت کاشته میشود. در واقع دلیل اصلی تفاوت این دو روش در نحوه برداشت مو از محل اهدا کننده میباشد.

ویژگی های روش FUG و FUE

همچنین روش FUG تراکم بیشتری نسبت به روش FUE دارد زیرا ممکن است همگام برداشت از سر بعضی از آنها از بین بروند. هنگام برداشت فولیکول های مو از سر در روش FUE بدلیل اینکه چربی را از دست میدهند
احتمال از بین رفتن و رشد دوباره کمتر است. به همین خاطر موهای کاشته شده در روش FUE 80 درصد و در روش FUG حدود 90 درصد احتمال رشد را دارد. پس اگر قصد نگه داشتن موهای خود بعد از عمل کاشت را دارید توصیه میشود البته بسته به نظر پزشک مورد نظر از روش FUG استفاده نمایید. البته ممکن است پزشک مورد نظر از هردو روش برای گرفتن نتیجه مطلوب استفاده نماید. همچنین در روش کاشت و مو به روش FUE زخم های بیشتری نسبت به روش FUG به جا میگذارد. اما جای زخم در روش FUGکمتر میباشد. درمجموع و نهایت استفاده از متد های FUG و FUG در روش کاشت و مو برای بازگرداندن موهای از دست رفته بدلیل ماندگاری کاشت ابرو بیشتر نسبت به روش های مصرف دارو از جمله فیناستراید، مینوکسیدیل و سایر محصولات پیشگیری از ریزش مو بهتر است.

روش کاشت ابرو با نیوگرافت FUE

در روش کاشت با نیوگرافت FUE در مقایسه با روش نواری ساده تر نموده است. در این روش، به جای خارج کردن نوارهای باریک مو از پوست سر ناحیه اهدا کننده، فولیکول های تکی مو به صورت اتوماتیک از ناحیه اهدا کننده با یک پانج 0.8 میلی متری جدا می شود. این تکنیک هیچ اسکاری را در سر به جا نمی گذارد و از هیچ بخیه ای استفاده نمی شود. به عنوان یک قانون کلی، موهای اهدا شونده، از قسمتی از سر که موهای آن، بیشترین شباهت را به موهای ابرو داشته باشند برداشته می شود.

روش کاشت ابرو تار به تار

در این روش از کاشت در ناحیه ظریف خط ابرو به خوبی جواب می دهد، بنابراین، دقت جایگذاری تارهای مو بسیار اهمیت دارد. پزشکان و تکنسین های اتاق عمل در کلینیک کاشت ابرو طبیعی ایران نوین، دقت بالایی را جهت کاشت دقیق موهای ابرو در جای مناسب و بدون بر جا گذاشتن اسکار و زخم به عمل می دهند.

فرآیند کاشت ابرو

یکی از بهترین جنبه های ساده بودن فرآیند آن است. بسته به محدوده هدف، حدود ۵۰ الی ۴۰۰ گرفت (graft) برای کاشت هر ابرو مورد نیاز است و هر گرفت شامل یک تا ۲ عدد مو می شود. اولین مرحله برای کاشت، طراحی مدل ابرو است که باید علاوه بر اینکه با نظر دکتر و مطابقت با چهره طبیعی فرد به انجام برسد، بازخورد خود فرد بیمار را نیز در بر بگیرد. حفظ آرامش فرد پیش و در حین عمل از جمله وظایف تیم پزشکی است. تار مویی که برای اهدا یا کاشت مد نظر قرار می گیرد از ناحیه پشتی سر برداشته می شود و با استفاده از متدهای FUG یا FUE انجام می شود. تصمیم برای انتخاب متد مناسب توسط پزشک متخصص اتخاذ می گردد و بستگی به نوع مو، نژاد فرد، نگرانی ها و اهداف فرد دارد. پس از تهیه گرفت در زیر میکروسکوپ توسط تیم جراحی، پزشک جراح اقدام کاشت گرفت ها در مناطق مورد نظر می کند.

موارد مهم در کاشت ابرو

آنچه در انتخاب مرکز مناسب برای کاشت مو و ابرو اهمیت دارد، تجربه پزشکان متخصص، برخورد پرسنل و از همه مهمتر رعایت اصول بهداشتی در مرکز است. کلینیک ایران نوین می تواند بهترین کیفیت را در زمینه کاشت ابرو با تمام فاکتورهای بالا به شما ارائه دهد. برای دریافت مشاوره و استعلام هزینه کاشت ابرو طبیعی و مشاوره رایگان می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کاشت مو کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما در موردهزینه کاشت ابرو در سال 1401 هستند.
مطمئن باشید بعداز عمل کاشت صورتی زیباتر و جذاب تر خواهید داشت. همچنین کلینیک کاشت ابرو ایران نوین همواره سعی کرده در عرصه زیبایی،بهترین هدیه را به مشتریان خود عرضه کنند.

سوالات متداول کاشت ابرو

سوالات متداول کاشت ابرو

کلینیک ایران نوین کاشت را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.

بعد از انجام عمل کاشت و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد.

درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت به صفحه کاشت مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد  را به بهترین نحو ممکن انجام دهد..
برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.

رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.

عمل زیبایی کاشت یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از معایب کاشت ابرو بیشتر بخوانید.

بله ، درعمل کاشت که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.

بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله :
آپارات کلینیک ایران نوین
فیس بوک کلینیک ایران نوین
تلگرام کلینیک ایران نوین
اینستاگرام کلینیک ایران نوین

بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از عمل ابرو مراجعه نمایید.
facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X