لیزر E light

لیزر E light

   دستگاه لیزر موهای زائد e-light ترکیبی از سه تکنولوژی پیشرفته rf، ipl و خنک کننده است که ترکیبی از درمان های بسیار موثر و بی خطر می باشند. در این مقاله به بررسی تمامی آنچه که قبل از درمان با لیزر E-light باید از آنها اطلاعات داشته باشید خواهیم پرداخت.

لیزر e-light چیست؟
نور شدید  آی پی ال یک نوع خاص شبیه به لیزر با عملکرد عالی می باشد. این تکنولوژی از یک لامپ مخصوص برای تولید نور استفاده می کند که از طریق یک فیلتر مخصوص تغییراتی را روی نور ایجاد شده اعمال می کند. Ipl از طیف گسترده ای از نور استفاده می کند و کمتر از لیزر تهاجمی است؛ بنابراین می تواند در قسمت های مختلف بدن و برای درمان های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
Rf یک روش غیر تهاجمی است که درجه حرارت لایه های عمیق پوست را افزایش می دهد، ساختار کلی پوست را تغییر می دهد و سلول های پوستی را مجددا احیا می نماید. آر اف به عنوان مولد میدان الکترومغناطیسی بین دو قطب، عبور از عمیق ترین قسمت پوست را ایجاد می کند و موجب حرکت سلولی می شود و دما را افزایش می دهد. بنابراین rf مکمل ipl جهت گسترش اثر درمان می باشد. در مقاله ای جداگانه به بررسی فواید لیزر rf پرداخته ایم.

در نهایت سیستم خنک کننده موجود در تکنولوژی ای لایت باعث می شود که درمان لذت بخش تر باشد. بخشی از اپلیکاتور که در تماس با پوست قرار دارد، لایه های بیرونی را خنک می کند، آن را تسکین می دهد و موجب کاهش حس گرما و سوزش می گردد..

لیزر

مزایای استفاده از لیزر ای لایت
درمان با دستگاه ای لایت فوایدی دارد که باعث شده علاوه بر از بین بردن موهای زائد برای رفع انواع مشکلات پوستی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه به شرح این فواید خواهیم پرداخت:

  • یک روش درمان راحت و ایمن است
  • شامل سه تکنولوژی پیشرفته است که باعث ارائه درمان بسیار موثر با کمترین میزان عوارض می گردد
  • این روش کمک شایانی به رفع دائمی موهای زائد می نماید
  • موجب کاهش رنگدانه ها و لکه های پوستی می گردد
  • بر روی مویرگ های سطحی عمل می کند و موجب فروپاشی آنها می گردد بطوری که از طریق پوست قابل دیدن نباشند
  • این درمان باعث تولید کلاژن، بهبود بافت پوست، کاهش چین و چروک های سطحی خواهد شد
  • این دستگاه با تاثیر مستقیمی که بر روی غدد دارد باعث کاهش ترشح چربی آنها شده و آکنه ها را بطور موثر درمان می کند
  • این درمان بدون درد و بدون خطر سوختگی می باشد

عوارض استفاده از لیزر ای لایت

عوارض جانبی برای این روش تقریبا وجود نداد، در مواردی ممکن است قرمزی جزئی مشاهده شود که به سرعت از بین می روند. البته این عامل به میزان تخصص و تجربه پزشک لیزر درمانی نیز وابسته است به همین دلیل حتما باید در یک مرکز لیزر معتبر و نزد پزشک متخصص انجام گیرد تا احتمال بروز هر گونه ریسک کاهش یابد.

لیزر

استفاده از لیزر ایلایت چگونه است؟
این تجهیزات برای موثر و در عین حال استفاده راحت طراحی شده است. ار طریق صفحه نمایشگر لمسی می توان درمان مورد نظر را انتخاب کرد. این دستگاه برای استفاده با زبان های مختلف قابل تنظیم می باشد.

هزینه لیزر ای لایت
هزینه این نوع درمان بسته به هدف استفاده از آن، ناحیه مورد درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، میزان تخصص پزشک و تعرفه های کلینیک متفاوت است و به همین دلیل قبل از مراجعه به پزشک قابل تشخیص نخواهد بود.

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X