بادی جت

بادی جت

  داشتن اندامی متناسب بدون چربی های اضافه، نه تنها به زیبایی اندام کمک می کند، بلکه باعث سلامتی انسان شده و زندگی سالم و طول عمر طولانی را برای انسان تضمین می کند. بادی جت روشی نوین در تکنیک های پیکرتراشی است که از نیروی آب برای حذف چربی های ناخواسته استفاده می نماید. در مواردی که استفاده از رژیمهای غذایی و ورزش برای از بین بردن چربی ها با شکست مواجه می شود نیروی آب به کمک بدن آمده تا بدون کمترین عوارض چربی های شکمی و … را حذف کند.

بادی جت یا واتر جت چگونه کار می کند؟
بادی جت از یک روش تهاجمی برای پیکرتراشی بهره می گیرد. این روش نوین، نه تنها احساس ناراحتی و آسیب را از فرد دور می کند، ماندگاری بالایی دارد و تناسب اندام فرد را برقرار می سازد.
اصل بادی جت بر نیروی پرفشار آب برای حذف کامل سلولهای چربی از بدن استوار است.
با استفاده از فناوری بادی جت چربی های بدن با آسیبی کمتر از تکنیک های قدیمی پیکرتراشی از بدن حذف می شود. نیروی واتر جت اتصال سلول های چربی از بافت های کناری خود را قطع نموده و به آ ن اجازه می دهد از طریق لوله های کانولا مکیده شده و آزادانه حرکت کنند. این شیوه احتمال آسیب به بافت های کناری شامل پوست، ماهیچه ها، اعصاب و رگ های خونی را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

بادی جت

تفاوت واتر جت با روش های قدیمی پیکرتراشی
بادی جت عوارض کبودی، ترس، جراحت و خونریزی را در مقایسه با روش های قدیمی پیکرتراشی در پی ندارد. بادی جت نه تنها روشی ایمن تر نسبت به روش های قدیمی است بلکه ماندگاری بالاتری نیز دارد. به علاوه در این روش به تنفس مصنوعی استفاده شده در برخی روش های قدیمی نیز نیازی نیست. بادی جت، حس آرامش، ماندگاری و راحتی را برای فرد به ارمغان می آورد.

مزایای روش لیپوساکشن
دوران نقاهت کوتاه مدت، ایجاد حداقل کبودی یا التهاب بعد از جراحی مهمترین مزایای روش بادی جت هستند. با این حال مزایای این روش تنها محدود به این موارد نمی شود. در ادامه به بررسی برخی فواید لاغری با بادی جت می پردازیم.

از بین بردن چربی های موضعی
بادی جت برای افرادی که نیاز به از دست دادن مقدار کمی چربی دارند توصیه می شود. حتی افرادی که اضافه وزن ندارند نیز ممکن است مقداری چربی موضعی انباشته شده در برخی نواحی بدن داشته باشند که با رژیم غذایی و یا ورزش برطرف نمی گردد.
در چنین مواردی بادی جت می تواند به عنوان آخرین مرحله به کار برده شود. افرادی که دارای اضافه وزن زیادی هستند با رژیم غذایی مناسب و ورزش می توانند وزن خود را کاهش دهند اما بعضی افراد چربی بیشتری را در مناطق خاصی از بدن ذخیره می کنند که در صورت کاهش وزن نیز از بین نمی روند. بادی جت می تواند چنین چربی هایی را به راحتی از بین ببرد.
در واقع این روش کمک می کند که از شر چربی های اضافی مناطقی مانند شکم، پهلو، ران، بازو و … خلاص شوید.

حذف کامل سلول های چربی
بادی جت روشی است که تمام سلول های چربی نواحی تحت درمان را حذف می نماید، بدین معنا که بدن دیگر قادر به ذخیره چربی در این نواحی نخواهد بود. با این حال حفظ تناسب اندام بدست آمده بعد از انجام این روش ضروری می باشد. سلول های چربی ممکن است در صورت افزایش وزن قابل توجه، دوباره در منطقه تحت درمان تولید شوند.

بادی جت

دوران نقاهت کوتاه مدت
زمان بازیابی این روش حدود 2 تا 5 روز ممکن است به طول انجامد که به مناطق تحت درمان و مقدار چربی استخراج شده بستگی دارد. احساس درد کم بعد از عمل طبیعی است و با مسکن برطرف می گردد.

حداقل میزان تورم و کبودی
به عنوان یک عمل جراحی حداقل تهاجمی و با توجه به اینکه این تکنولوژی به کمک آب عمل می کند، بعد از عمل، میزان تورم و کبودی به شدت کم می شود در حالی که لیپوساکشن معمولی ممکن است موجب آسیب به پوست شود و تورم و خونریزی در آن طولانی تر و قابل ملاحظه تر باشد.

عدم  آسیب پوست
بادی جت یک روش ملایم اما کارآمد است که سبب آسیب به پوست نمی شود؛ زیرا این روش سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به لایه ای که زیر پوست قرار دارد، استخراج می نماید.

بی  حسی موضعی
در بیشتر موارد بیهوشی موضعی برای عمل بادی جت کافی است. بیهوشی موضعی عوارض جانبی احتمالی کمتری از بیهوشی عمومی دارد و زمان بهبودی بعد از بیهوشی کوتاهتر است.

عوارض روش بادی جت
همانطور که گفته شد بادی جت در حال حاضر یکی از موثرترین روش ها برای حذف سلول های چربی ناخواسته در برخی از قسمت های بدن از طریق تکنولوژی لیپوساکشن می باشد.
با این که این روش خطرناک نیست همانند هر فرآیند لیپوساکشن دیگر، هنوز خطرات و عوارض بالقوه وجود دارد. اختلالات بعد از عمل مانند تورم، کبودی، سوزش، خونریزی و بی حسی موضعی از جمله عوارض این روش می باشند. همچنین احتمال بروز عفونت در نواحی برش زده شده در حین جراحی نیز وجود دارد.

بادی جت

درحالی که میزان بروز عوارض در این روش به حداقل رسیده است، اما هنوز هم نتوانسته است عوارض جانبی را به طور کامل حذف نماید، بنابراین بیماران باید از خطرات کلی هنگام انجام این عمل مطلع شوند. برخی از موارد رایج عبارتند از:

عفونت
برش های ایجاد شده در حین این عمل کوچکتر از برش های ایجاد شده در سایر روش های معمول هستند اما باز هم امکان بروز عفونت در افرادی که مستعد ابتلا به عفونت هستند وجود دارد. بنابراین رعایت نکات بهداشتی و آلوده نکردن زخم بعد از درمان برای جلوگیری از عفونت ضرورت دارد.

از دست دادن خون
امکان خونریزی در حین عمل و بعد از عمل وجود دارد.

کم آب شدن بدن
جابجایی سیالات در این عمل انجام می گردد. با اینکه جراحی با تزریق مایعات انجام می شود برخی از مایعات نیز از بدن حذف خواهند شد که در صورت عدم جایگزینی مایع در طی روش، خطر ابتلا به کم آبی وجود دارد.

هزینه لاغری با بادی جت
هزینه انجام این عمل به موارد زیر بستگی دارد:

  • نواحی تحت درمان
  • میزان چربی های جدا شده
  • تخصص پزشک
  • تعرفه های کلینیک
  • و…
facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X