فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قیمت کاشت موی سر

  هزینه کاشت مو در ایران نوین
  • 19 فوریه 2019
  • بدون نظر
  • 7473 بازدید

  قیمت کاشت موی سر

  اگر به عنوان یک فرد کاندید شده برای کاشت مو سر ، خود را میبینید اولین قدم برای شما قطع به یقین انتخاب یک مرکز معتبر که از نظر کاشت مو دارای توانایی به سزایی است، خواهید گشت.

  همچنین قیمت کاشت موی سر دومین بخش تصمیم شما میباشد. چرا که این دو آیتم میتواند شما را مصمم تر کند و این حق شماست که انتخاب کنید. اما لازم به ذکر است که تنها به دنبال یک کلینیک با ظاهر مدرن نباشید،

  تبحر پزشک کاشت مو در وحله اول برای شما امتیاز باشه و در وحله دوم نوع کاشتی را که دکتر قبل از عمل با شما ملاقت خواهد کرد و به شما توضیح میدهد هر روش چگونه است، برایتان با اهمیت باشد.

  کاشت مو در ایران نوین

  همانطور که در بالا اشاره شد کاشت موی سر در تمام دنیا به صورتهای مختلفی انجام میشود. که در ایران نیز مجموع های هستند که بخشی از این انواع را انجام میدهند، و بخشی نیز فقط یک مورد یا دو مورد را به صورت تخصصی انجام میدهند.

  اما کلینیک کاشت موی ایران نوین به دلیل قدمت زیادی که در عرصه زیبایی – پوست و مو در ایران مطرح میباشد، توانسته از آخرین متدهای کاشت مو انجام کاشت مو در تمام دنیا بهرمند شود و برای رفاه حال هم وطنان عزیزمان اقدام به خدمت رسانی کند. به طوری که کاشت مو در این مرکز و شعبات آن به صورت تمام متد ها میباشد. که فرد با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب میکند. در ادامه به معرفی انواع آن میپردازیم.

  انواع کاشت مو در ایران نوین

  همانطور که اشاره شد کاشت مو در این کلینیک به صورتهای مختلف انجام میشود:

  کاشت مو به روش fit : در این نوکاشت بانک موی پشت سر فرد را به وسیله دستگاهی که به آن پانچ گفته میشود برداشته شده و آنها را به گرافتهای کوچکتر تبدیل کرده ، سپس به قسمت مورد نیاز تزریق میشود

  کاشت مو به روش fut : در مدل اف یو تی یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر فرد را براشته و آن را به قسمتهای کوچکتر تقسیم و بعد به قسمت مورد نیاز انتقال داده میشود.

  کاشت مو به روش fue : در این متد از کاشت مو نیاز به هیچ گونه جراحی نیست و فرد مورد نظر بدون هیچ جای ضخم و اسکار میتواند روند راحتری داشته باشد. چرا که به وسیله دستگاهی که فقط فولیکولهای مو را برداشت میکند سپس آن فولیکولها را به بخش از سر که ندریافت کننده است منتقل میکن و به وسیله دستگاه سوزنی بسیار زریفی آنها را در پوست سر منتقل میکند.

  قیمت کاشت مو در ایران نوین

  در این کلینیک فرد کاندید شده میتواند بدون هر گونه نگرانی از هزینه کاشت موی خود، به مراحل بعدی عمل رسیدگی کند چرا که این مجموعه اقدام کاشت موی قسطی نموده که در این شرایط قیمت کاشت مو در طی چندین قسط پاز پرداخت میشود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش کلینیک تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *