فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  متخصص پوست و مو

  کاشت مو با پزشک متخصص مو

  کاشت مو از سال ۱۹۵۰ شروع شد و با جابجایی موهای پشت سر و اطراف گوش به قسمت طاس سر تحولی در ترمیم طاسی مردان و زنان بجود آورد. روش های کاربردی کاشت مو با نظر پزشک متخصص پوست و مو عبارتند از FIT,  FUT و روش ترکیبی، روش FUT  یک برش نواری شکل در قسمت پشت سر بخشی از پوست و موهای آن برداشت شده و بعد از تقسیم کردن این نوار به قسمت های کوچکتر و در نهایت واحدهای تشکیل شده از مو (فولیکول های مو) قسمت های کوچک مو به بخش طاس سر و یا ابرو منتقل میشوند و کاشته می شوند

  تفاوت روش FIT با روش FUT در این است که در این روش هر واحد به صورت مجزا برداشته میشود و بدون نیاز به برش و جراحی این واحد ها به قسمت طاسی منتقل می شوند.

  روش جدید کاشت مو SAFER  (سیفر) از نظر تکنیکی شبیه FIT  بوده ولیکن با استفاده از موتور سریعی که با داشتن خاصیت چرخش و مکش هم زمان کار را انجام می دهد. با نظر پزشک متخصص مو برداشت مو از ناحیه پس سر  انجام می شود و در زمان بسیار کوتاهتر با کیفیتی بالاتر و تراکمی بیشتر از روش های قبلی در ناحیه طاسی انجام می پذیرد.

  متخصص پوست و مو

  متخصص پوست و مو

  درمان ریزش مو توسط پزشک متخصص پوست و مو

  وقتی شما متوجه نشانه های ریزش مو در خود می شوید، به کدام دکتر باید مراجعه نمایید؟ این، بیشترین سوالی است که هر زن و مردی وقتی با نازک شدن و ریختن موهای خود و طاسی تدریجی مواجه می شود برایش به وجود می آید. درمان های ریزش مو امروزه یکی از پر متقاضی ترین عمل های درمانی است که تعداد بسیار زیادی پزشک متخصص مو ، شامپو، قرض و دارو برای آن وجود دارد. انتخاب بهترین پزشک متخصص ریزش مو، رسیدن به تشخیص دقیق علل ریزش و طاسی مو و درمان آن را آسانتر می کند.

  پیش از آنکه ویژگی های مختلف بهترین پزشک متخصص مو را بررسی کنیم، بهتر است علل رایج بروز ریزش مو در مردان و زنان را بدانیم. با آگاهی از فاکتورهای مختلف تاثیر گذار بر ریزش مو، راحتتر می توان فهمید که چرا متخصصات خبره، قابلیت بیشتری برای تشخیص و درمان بیماری های مو در ما دارند.

  برخی از علل ریزش مو

  • علل ژنتیکی
  • استرس های روزمره
  • شوک های ناگهانی
  • رژیم غذایی ضعیف
  • شرایط پوست
  • نوع داروهای مصرفی
  متخصص پوست و مو

  متخصص پوست و مو

  در کلینیک ایران نوین، هر یک از این فاکتورها بررسی می شوذ. عوامل ژنتیکی در فرد مورد ارزیابی قرار گرفته و پوست سر فرد آنالیز می شود. سپس پزشک متخصص مو ، بهترین و مناسب ترین تکنولوژی را برای درمان ریشه ای ریزش مو و تقویت مو های فرد پیشنهاد می دهد.

  کدام پزشک متخصص مو می تواند آلوپسی را درمان کند؟

  در واقع، تنها چند نوع متخصص وجود دارد که بتواند آلوپسی یا ریزش مو را تشخیص داده و درمان کند.

  آرایشگران

  این افراد در سالن های آرایش مو و زیبایی اولین افرادی هستند که متوجه نشانه های ریزش مو در فرد می شود. اما این افراد دارای تخصص پزشکی کافی برای درمان ریزش مو نیستند. آنها می توانند در مشاهده نواحی سر که دارای ریزش موی جدی هستند و تشخیص آن توسط خود بیمار سخت است، به وی کمک کنند و روند نازک تر شدن موهای فرد را نسبت به گذشته به وی هشدار دهند. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر آرایشگر یا استایلیست موهای شما متوجه نشانه های منفی در سلامت موهای شما شد، حتما به یک پزشک متخصص مو مراجعه نمایید.

  پزشک متخصص مو

  پزشکان متخصص مو ، که به صورت تخصصی در زمینه مو و سلامت مو و اسکالپ (پوست سر) تحصیلات آکادمیک و تجربه کافی را دارند. همه پزشکان متخصص مو دارای مهارت تخصصی پزشکی نیستد، اما برای درمان موثر ریزش مو، ما به بیماران پیشنهاد می کنیم یک کلینیک تخصصی ریزش مو را انتخاب کند تا علل و روش های درمان مشکل وی به خوبی تشخیص داده شود.

  متخصص غدد

  پزشکان متخصص غدد، در زمینه غدد، هورمون ها و بیماری های ناشی از اختلالات هومونی تخصص دارند. اختلال هورمونی می تواند باعث ریزش مو در فرد شود. بنابراین مراجعه به پزشک متخصص غدد برای معاینه مشکلات هورمونی که باعث نازک شدن و ریزش مو  و طاسی شده اند معمول است. این افراد در زمینه ترمیم مو و کاشت مو متخصص نیستند.

  متخصص پوست و مو

  متخصص پوست و مو

  پزشک متخصص پوست و مو

  دکتر متخصص پوست و مو در زمینه تخصصی مراقبت های  پوست، ناخن و مو علم و تجربه دارد. پزشکان دارای بورد تخصصی پوست و مو بهترین افراد برای تشخیص علل ریشه ای ریزش مو و تجویز درمان موثر هستند.

  چرا باید به یک جراح کاشت مو مراجعه کنیم؟

  یک جراح متخصص کاشت مو، یک متخصص پوست و مو است که دوره 5 ساله رزیدنتی و آموزش های جراحی را نیز گذرانده است. در این جا به چند علت برای ضرورت مراجعه به یک جراحی کاشت مو برای تشخیص علت ریزش مو اشاره می کنیم:

  • جراح کاشت مو در زمینه پوست و مو دارای بورد تخصصی است و دوره رزیدنتی جراحی و بیماری های پوست سر را نیز گذرانده است.
  • علاوه بر جراحی ترمیم مو و جراحی کاشت مو ، در برخی موارد روش های غیر جراحی درمان ریزش مو نیز به بیمار توصیه می شود که از جمله آن ها می توان به درمان ریزش مو با لیزر تراپی (LLLT) و پی آر پی اشاره کرد.

  به عنوان یک متخصص، این افراد از تکنیک ها و تکنولوژی های جدید کاشت مو آگاهی داشته و همین امر، تجربه پزشک را بالا برده بهترین نتیجه را از عمل کاشت مو برای بیمار به ارمغان می آورد.

  وظایف پزشک متخصص پوست و مو

  در کلینیک ایران نوین روش های کاشت مو، رویش مجدد مو، موی طبیعی و قابل رشد را تجربه نمایید، از مشاوره و درمان پزشک متخصص پوست و مو در ایران نوین بهره گیرید و با ریزش مو، موخوره ،کم پشت بودن موها خدا حافظی کنید.

  کاشت مو

  کاشت ابرو

  پیوند مو

  ترمیم مو

  تقویت مو

  کاشت مو FIT با پزشک متخصص مو

  متخصص پوست و مو

  متخصص پوست و مو

  مزاياي كاشت مو به روش FIT- (البته اگر توسط پزشک متخصص مو انجام شود ) عبارتند از :
  ۱. فرد که کاشت انجام میدهد بدون درد است و راحت میباشد .
  ۲. این روش کاملا سرپایی و سریع انجام میشود.
  ۳. بعد از انجام کاشت مو به روش FIT درد وجود ندارد.
  ۴. جای زخم و بریدگی برای برداشت مو باقی نمیماند (برخلاف FUT) و محل برداشت دیده نمیشود.
  ۵. اگر از مسیر های دور برای کاشت مراجعه میکنید این روش بسیار مناسب است چون فردای روز کاشت میتونید به شهر خود بروید و نیازی به ویزیت مجدد نیست .
  ۶. تعداد واحد مویی که برداشته میشود در مقايسه با روش جراحي FUT تا سه برابر بيشتر است و فرد مي تواند در ۲ جلسه پيوند مو را در دو روز پشت سر هم انجام دهد و تعداد بیشتری مو تا حدود ۱۰۰۰۰كاشت انجام دهد.

  پزشک متخصص مو

  روش FIT در دستان ماهر و سريع یک پزشک متخصص مو تا ۶۰۰۰ تار مو حتي بيشترنيز در يك جلسه قابل انجام است . كه اين باروش FUT مي تواند برابري كند .
  در بعضي از بيماران كه طاسي وسيع دارند مي توان تركيبي از هر دوروش FIT وFUTرا در يك جلسه (Megsession) انجام داد وتعداد موي بيشتري از پشت وكنارهاي سر به جلوي انتقال داد . اكثر بيماران روش FIT را به روش FUT ترجيح مي دهند واين به دليل راحت تر بودن روش FIT است ودر حال حاضر متقاضيان FIT رو به افزايش است .

  خوشبختانه در کلینیک كاشت مو ایران نوین با امكان برخوداري از اين روش يكي از موفق ترين مراكز كاشت مو به روش FITيا FUTمي باشد كه تقريبا به صورت روزانه كاشت مو در آن انجام مي شود .

  متخصص پوست و مو

  متخصص پوست و مو

   انتخاب بهترین پزشک متخصص پوست و مو

  شاید شما هم جزو افرادی باشید که هجمه تبلیغات مراکز کاشت مو و کلینیک های پوست و زیبایی شما را جهت انتخاب یک پزشک متخصص مو مطمئن به دلهره انداخته است. اما باید بدانید راه هایی وجود دارد که به شما کمک کند تا دکتر مو مورد اطمینان خود را شناسایی نموده و برای درمان ریزش مو و کاشت مو و کاشت ابرو به وی مراجعه نمایید. اولین گزینه برای تشخیص بهترین پزشک متخصص مو، تحصیلات آکادمیک وی در رشته جراحی زیبایی است.

  باید بدانید مدرک جراحی زیبایی در ایران تنها در سطح فوق تخصص ارائه می شود و عنوانی با نام تخصص جراحی زیبایی وجود ندارد. برای اطمینان از تحصیلات دکتر مو و زیبایی در خارج از کشور، دنبال چیزی بیش از گواهینامه های دوره های تخصصی باشید. بسیاری به بهانه گذراندن یک دوره چند ساعته در کشورهای آمریکایی و اروپایی خود را به عنوان پزشکی دارای تخصص از کشورهای خارجی معرفی می کنند، در حالیکه تمام مدت تحصیل آکادمیک آنها در ایران سپری شده است. همچنین صحبت با بیماران قبلی می تواند تا حدی زیادی شما را نسبت به نتیجه عمل مطمئن کند.

  کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  مطالب مربوط به متخصص پوست و مو

  برای جوانی دائمی صورت، ارتباط با دکتر پوست را فراموش نکنید؟

  جوانی دائمی صورت

  برای جوانی دائمی صورت، ارتباط با دکتر پوست را فراموش نکنید؟ پیری زودرس پوست و ایجاد چروک و شل شدگی زودهنگام پوست یکی از دغدغه های افرادی است که به ظاهر خود اهمیت فراوانی می دهند، کسانی که دوست دارند پوست جوان دائمی داشته باشند و در مورد پوست خود حساس می باشند مخصوصا خانم […]

  • 11 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 2001 بازدید

  فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ

  عمل پیلینگ

  فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ عمل پیلینگ پوست که به لایه برداری پوست اطلاق می گردد بیشتر در صورت انجام می گیرد و بدین منظور در پوست جهت برداشتن لایه های پوست از انواع روش های شیمیایی و لیزری و مکانیکی استفاده می گردد که هر روش درمانی فواید و عوارض اختصاصی […]

  • 8 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 1191 بازدید

  آخرین تحقیقات درباره مو و پوست و زیبایی

  مو و پوست

  آخرین تحقیقات درباره مو و پوست و زیبایی پوست و موی هر فردی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و پوست یکی از بزرگترین و خارجی ترین بخش بدن می باشد که به مراقبت های خاصی نیاز دارد تا بتوان در حد امکان تا زمان میانسالی پوست و مویی سالم  داشته باشیم اما […]

  • 23 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 2741 بازدید

  بهترین متخصص پوست و مو و لیزر در تهران

  پوست و مو و لیزر

  بهترین متخصص پوست و مو و لیزر در تهران هر فردی که به دنبال خدمات پوست و مو و لیزر می گردد و در این مورد دچار مشکل گردیده است به دنبال بهترین روش و بهترین متخصص خواهد بود اما باید دید بهترین متخصص پوست و مو و لیزر در تهران  چه کسی می باشد. […]

  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 2725 بازدید

  بهترین پزشک پوست و مو در تهران

  پزشک پوست و مو

  بهترین پزشک پوست و مو در تهران پزشک پوست و مو فردی می باشد که در زمینه مسائل مربوط به پوست و مو تخصص دارد و کلیه عوامل و بیماریهای مربوط به پوست و مو را خواهد شناخت و درمان خواهد کرد اما بهترین پزشک پوست و مو در تهران چه کسی می باشد. متخصص پوست […]

  • 28 می 2018
  • بدون نظر
  • 1763 بازدید

  لیست متخصصین پوست و مو و ناخن در تهران

  پوست و مو و ناخن

  لیست متخصصین پوست و مو و ناخن در تهران هر شهری با توجه به جمعیت و امکانات شهری خود دارای پزشکان متخصص فراوانی می باشد که در رشته های مختلف به مردم خدمات پزشکی ارائه می دهند اما باید ببینیم لیست متخصصین پوست و مو و ناخن در تهران شامل چه کسانی می شود. پوست […]

  • 28 می 2018
  • بدون نظر
  • 4656 بازدید

  متخصص عالی پوست و مو در تهران

  متخصص عالی پوست و مو

  متخصص عالی پوست و مو در تهران هر فردی که به مشکلات پوست و مو دچار می گردد اغلب به دنبال متخصص عالی پوست و مو در زمینه رفع مشکل خود خواهد بود و از منابع مختلف تحقیق خواهد کرد که کدام متخصص دارای سوابق بهتر و بیشتری در زمینه مشکلات پوست و مو می […]

  • 28 می 2018
  • بدون نظر
  • 1331 بازدید

  درمان مشکلات مو با متخصص ریزش مو

  درمان مشکلات مو

  درمان مشکلات مو با متخصص ریزش مو درصد بالایی از مشکلات مو مربوط به ریزش ناگهانی مو می باشد که باعث ایجاد مشکلات روحی در فرد می گردد و فرد به دنبال راهی برای قطع این ریزش و درمان کم پشتی حاصل از ریزش خواهد بود اما باید دید درمان مشکلات مو با متخصص ریزش […]

  • 28 می 2018
  • بدون نظر
  • 1120 بازدید

  بهترین متخصص ریزش مو در تهران و ایران

  متخصص ریزش مو

  بهترین متخصص ریزش مو در تهران و ایران هنگامی که مو دچار عارضه و بیماری می شود ، معمولا دچار ریزش می شود ، زیرا فولیکول های مو بسیار به عوامل خارجی حساس هستند و در صورت عدم معالجه ی به موقع ، ریزش موها به حدی خواهد شد که فرد به طاسی دچار می […]

  • 28 می 2018
  • بدون نظر
  • 10993 بازدید

  بهترین دکتر پوست و مو در تهران

  بهترین دکتر پوست و مو

  بهترین دکتر پوست و مو در تهران باوری که در سال های گذشته وجود داشت این بوده است که خانم ها به مسئله زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند و به دفعات به دکتر پوست و مو مراجعه میکنند. پس شناحت بهترین دکتر پوست و مو ضرورت دارد. این توجه در خانم ها بیشتر از […]

  • 5 می 2018
  • بدون نظر
  • 2117 بازدید

  بهترین متخصص پوست و مو غرب تهران

  متخصص پوست

  بهترین متخصص پوست و مو غرب تهران در کشور ما در حال حاضر متخصصین زیادی در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و همین مسئله باعث شده است که امروزه مردم کشور ما در عرصه های مختلف پزشکی مشکلی نداشته و به راحتی به خدمات نوین دسترسی داشته باشند. در یک نمونه یه افراد متخصص […]

  • 5 می 2018
  • بدون نظر
  • 2566 بازدید

  بهترین متخصص پوست و لیزر در کرج

  متخصص پوست و لیزر

  بهترین متخصص پوست و لیزر در کرج خوشبختانه در دهه های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی متخصصین پوست توانسته اند راهکارهایی را برای بشر ارائه کنند تا به کمک این روش ها هم از پوست خود مراقبت کرده و هم این که به سلامت و شادابی آن کمک کنند و امروزه لیزر پوست به […]

  • 5 می 2018
  • يك نظر
  • 2834 بازدید