روش های پروتز صورت مردان

روش های پروتز صورت مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های پروتز صورت مردان

پروتز در واقع به معنی جایگذاری یک بخش مصنوعی و ساختگی به جای یکی از اعضای بدن برای بهتر کردن کارایی یا زیبایی آن است. به طور کلی برای پروتز صورت مردان قسمت های چانه، گونه، اطراف بینی و ... را در نظر می گیرند که می تواند ظاهر فرد را به میزان قابل توجه تغییر دهد و توانسته زندگی بسیاری از افراد را تغییر دهد و آن ها را به جامعه برگرداند و اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد. پروتز صورت مانند عمل های جراحی زیبایی است و می تواند عوارض مثبت و منفی  زیادی را در بر داشته باشد.

پروتز صورت در مردان

شاید فکر کنید که تمام عمل های زیبایی را زنان انجام می دهند اما عمل های زیبایی در مردان نیز طرفداران مخصوص به خودش را دارد. پروتز صورت مردان در واقع باعث پر کردن صورت می شوند و معمولا از جنس سیلیکونی ساخته می شوند و پس از قرار داده شدن در قسمت مشخص بوسیله ی پیچ و مهره ثابت و دايمی می شوند. پروتز صورت از جمله عمل هایی که در بین مردان نیز طرفداران زیادی دارد و از قسمت های صورت چانه طرفدار بیشتر دارد.

پروتز چانه

داشتن چانه زاویه دار و مستحکم از اصول زیبایی شناختی مردان محسوب می شود پس افرادی که دارای چانه ی ضعیف و کوچک هستند، چانه ی آن ها در اثر افزایش سن دچار افتادگی شده است و هم چنین کسانی که مشکلات مادرزادی دارند متقاضی این عمل هستند. می توانید این نوع از جراحی را به همراه مدل های دیگر جراحی مانند جراحی بینی نیز انجام دهید. برای کاشت پروتز چانه قسمتی از جانه را از طریق دهان برش می دهند و پروتز را در قسمت برش داده شده قرار می دهند و با تزریق بی حسی و آرام بخش آن را انجام می دهند. مدت زمان لازم برای این عمل حدود یک ساعت است.

پروتز گونه

پروتز گونه نیز از جمله عمل هایی که در مردان از آن استقبال می شود. در پروتز گونه که به منظور برجسته کردن گونه انجام می شود  قسمت از گونه را از طریق دهان یا شقیقه ها و پلک پایین برش می دهند و پروتز را در آن قسمت قرار می دهند که باعث پرشدن گونه  و برجسته تر شدن آن می شود. برجسته کردن دو گونه در اصل شامل دو قسمت برجسته کردن اسکلت گونه و برجسته کردن قسمت نرم گونه می شود. پروتز گونه به شکل های مختلف: پروتز مالار (Malar)،پروتز ساب مالار (Submalar) و پروتز ترکیبی (Combined) تقسیم می شوند. برای جلوگیری از ایجاد عفونت پس از پروتز باید از آنتی بیوتیک استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X