انجام عمل پروتز لب در کلینیک زیبایی

انجام عمل پروتز لب در کلینیک زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل پروتز لب، راهی مطمئن و کم دردسر برای اصلاح عیوب لب

پروتز لب چگونه عملی است؟ درست یا غلط، چند سالی است که لب بزرگ به اصطلاح مد شده، مکانیزمی که برای دستیابی به لب پر در نظر گرفته میشود یا تزریق ژل است و یا استفاده از انواع پروتز. در اینجا سعی میکنیم تا حد امکان شما را با تکنیک پروتز لب آشنا کنیم.

مزایای پروتز لب در مقابل تزریق ژل لب

از مزایای پروتز لب میتوان به دوره ریکاوری کوتاه آن اشاره کرد،عمل حدود یک ساعت طول می‌کشد،ریکاوری یک روزه دارد و بیمار بعد از بیست و چهار ساعت استراحت آماده فعالیت روزانه است،از مزایای دیگر استفاده از پروتز ،قابل جذب بودن آن است. سایر تکنیکها، از جمله تزریق ژل ،یک پر کننده موقتی است،در حالی که پروتز بعد از مدتی به یکی از اعضای بدن تبدیل میشود .

موارد استفاده از  جراحی زیبایی پروتز لب

گفتنی است در مواردی که بر اثر حادثه لب آسیب جدی ببیند ویا در  سوختگی ها و... این عمل سلامت و اعتماد به نفس را به بیمار باز می‌گرداند همچنین در افرادی که به صورت مادرزادی دارای لب های بسیار نازک هستند ویا افرادی که بر اثر تغییر فرم لب در سنین بالا حالت لبشان تغییر یافته انجام عمل پروتز کارساز است .

نحوه انجام عمل پروتز لب و عوارض آن

پروتز لب دارای انواع مختلفی است و بعضی از انواع  آن کاملاً بدون آلرژی است . عمل زمان زیادی طول نخواهد کشید. شیوه کار به طور کلی ایجاد شکافی کوچک در گوشه یا سراسر لب بسته به تکنیک جراح و قرار دادن پروتز است. در نتیجه کار، نحوه انجام عمل جراحی، جنس پروتز و مهارت جراح نقش مهمی ایفا می‌کند.  هر نوع عمل جراحی زیبایی دارای عوارض است. انجام عمل پروتز لب نیز از این قاعده مستثنا نیست. بروز عفونت و پس زدن پروتز و یا سفت شدن پروتز می‌تواند در مواردی رخ دهد. انتخاب مناسب پزشک جراح می‌تواند از بروز بسیاری از عوارض جلوگیری کند. برای اینکه به نتایج مناسبی دست پیدا کنید باید با یک پزشک متخصص وبا تجربه مشاوره کنید. نتیجه ماندگار، عوارض کم و عمل جراحی ساده از مزایای انجام عمل پروتز لب به طور کلی به نظر میرسد از نظر کارکرد و کم عوارض بودن و همچنین نتیجه قابل قبول و ماندگاری طولانی مدت این نوع جراحی لب در مقایسه با سایر روش‌ها باعث شده در کلینیک‌های زیبایی شاهد انجام گسترده این نوع جراحی باشیم.  در نهایت ذکر این نکته ضروری است که قبل و بعد از عمل لازم است به دقت توصیه های پزشک معالج تان را به خاطر بسپارید وبه آنها عمل کنید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X