هزینه و قیمت جراحی زیبایی دندان

هزینه و قیمت جراحی زیبایی دندان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی زیبایی دندان با استفاده از لیزر

جراحی زیبایی دندان با استفاده از لیزر از یکی از جدیدترین ابداعات در جراحی زیبایی میباشد. طبق آمار جهانی منتشر شده، بعد از سرما خوردگی مراجعه به دندانپزشکی رتبه ی دوم را در جهان دارا می باشد. تقریبا همه ی افراد در طول عمر خود برای چندین بار هم که شده به دندانپزشکی مراجعه میکنند. مشکلاتی که عموم مردم برای درمان آنها به دندانپزشک مراجعه میکنند، گستردگی بالایی داشته و شامل بیماری های  مختلف دهان، دندان و لثه میشود. آفت دهان، عفونت لثه، پوسیدگی دندان، بد رنگ شدن لثه و دندان، نامرتب بودن دندان ها و غیره مسائلی است که هر روزه دندانپزشکان جهت درمان  با آنها روبرو میشوند. به همین سبب تکنولوژی های پیشرفته ای چون لیزر به کمک دندان پزشکان آمده و باعث بهبود روند درمان در بیماران شده است.

کاربرد لیزر در جراحی زیبایی دندان

لیزر یکی از شگفت انگیز ترین ابداعات بشر است و در حیطه ی پزشکی و سلامت بسیار کمک کننده می باشد. با کمک لیزر می توان بسیاری از بیماری های دهان و دندان را بدون درد و خونریزی در مدت زمان کوتاهی درمان کرد. آفت دهان، عفونت لثه، تب خال، بد رنگی دندان، فاصله ی بین دندانی، جراحی لثه، رفع حساسیت دندانی، عصب کشی و پر کردن دندان، تراش دندان، اصلاح خط لبخند از مواردی است که لیزر به کمک دندان پزشکان آمده است. به عنوان نمونه لیزر باعث تسریع عمل بلیچینگ دندان یا همان سفید کردن دندان خواهد شد. کورتاژ لثه و ضد عفونی پاکت ها با استفاده از لیزر انجام میشود و یا با استفاده از لیزر لیفت لثه و یا جراحی زیبایی لثه انجام میشود. اصلاح خط لبخند نیز از جمله کارهایی است که با استفاده از لیزر انجام پذیر می باشد. به طور کلی لیزر در دندانپزشکی سبب شده تا افراد با خیالی آسوده تر عمل های زیبایی را انجام دهند و از لبخند خود رضایت کامل را به دست اورند.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی دندان با لیزر

به طور کلی در دندانپزشکی از دونوع لیزر کم توان و پرتوان استفاده میشود. قیمت ها با توجه به نوع لیزر استفاده شده، با توجه به تعداد جلسات و زمان بر بودن عارضه، شدت عارضه، می تواند متفاوت باشد.اما به صورت کلی، هزینه ی درمان همراه هزینه ی شارژ لیزر محاسبه خواهد شد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X