صورت خود را تنها به جراح پلاستیک عالی در تهران بسپارید

صورت خود را تنها به جراح پلاستیک عالی در تهران بسپارید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

صورت خود را تنها به جراح پلاستیک عالی در تهران بسپارید

انتخاب پزشک جراح حاذق بسیار مهم است. مخصوصا اگر قرار باشد جراحی پلاستیک انجام دهید در حقیقت بخشی از صورتتان را به دستان پزشک می سپارید. اما چه عواملی به ما کمک می کند تا یک جراح پلاستیک عالی پیدا کنیم و با خیال راحت عمل جراحی مان را به او و تیمش بسپاریم؟ مطمئنیم این دغدغه بسیاری از افرادی است که تصمیم می گیرند جراحی زیبایی انجام دهند. در ادامه همراه ما باشید تا راه های پیدا کردن جراح پلاستیک عالی برای عمل زیبایی خود را بدانید.

1-بررسی تخصص جراح پلاستیک

اولین مورد بررسی تحصیلات، بردهای تخصصی و شماره نظام پزشکی جراح است. این مرحله کمک می کند متوجه شوید آیا جراح شما تخصص لازم را دارد یا خیر و همچنین این تخصص را از کجا دریافت کرده است. اگرچه این موضوع قطعی نیست اما بهتر است جراح، تخصص مربوطه را داشته باشد. به طور مثال برای جراحی بینی پزشک متخصص گوش و حلق و بینی می تواند علاوه بر رفع عیوب ظاهری، عیوب تنفسی و عملکردی بینی همچون انحراف را حل کند.

2- مشاهده نمونه عمل های واقعی جراحی زیبایی

برای پیدا کردن یک جراح پلاستیک عالی برای عمل زیبایی خود به نمونه کارهای قبلی وی توجه کنید. توجه داشته باشید مراجعه به مطب و صحبت با بیماران قبلی پزشک می تواند به شما کمک کند تا جراحی مطابق با سلیقه تان پیدا کنید. بسیار پیش آمده که یک پزشک جراح پلاستیک، پرطرفدار است و مطب وی مملوء از مراجعه کننده است. اما ممکن است سبک عمل زیبایی او مورد پسند شما نباشد. لذا این مرحله را جدی بگیرید و حتما نمونه کارهای جراح مورد نظرتان را به دقت بررسی کنید.

3-با پزشک جراحی پلاستیک خود صحبت کنید

به خاطر داشته باشید پیدا کردن جراح پلاستیک عالی مستلزم صحبت مستقیم با پزشک و بیان واضح و شفاف همه ی نیاز ها و خواسته هایتان است. بسیاری بیماران انتظارات عجیب و حتی ناشدنی از نتیجه ی جراحی شان دارند. اصولا پزشک باید معاینه کافی و بررسی دقیقی بر روی مشکل شما انجام دهد و ضمن شنیدن خواسته هایتان، اینکه کدام یک از آن ها شدنی و کدامیک ناشدنی هست را اعلام کند. سعی کنید با پزشک خود صادق باشید و تمامی سوالاتتان را از وی بپرسید. تنها در این صورت است که می توانید جراح پلاستیک عالی برای عمل خود پیدا کنید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X