خطرات و عوارض جراحی زیبایی دست

خطرات و عوارض جراحی زیبایی دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات و عوارض جراحی زیبایی دست

دست ها یکی از اعضای بسیار مهم بدن می باشند که زیبایی آنها قدرت و اعتماد به نفس چندین برابری به وجود شما می بخشد. جوان ماندن پوست صورت و دست ها و زیبایی آنها برای بانوان یک امر مهم تلقی شده و همین امر سبب میشود تا هزینه های گزافی را برای جراحی زیبایی بپردازند. بعضی مواقع جراحی زیبایی دست به خاطر وجود عوارض و بیماری هایی چون زگیل، لکه های پیسی، لکه های سوختگی، جای جراحت و عمل، جای اسکار و زخم انجام میشود. برخی مواقع خود عمل های انجام شده بر روی دست ها جای جراحت، بخیه و اسکار باقی میگذارد. با توجه به نوع عارضه روش های زیادی برای زیبایی دست ها پیشنهاد میشود مثلا برای جوان سازی پوست از روش بوتاکس و تزریق ژله، برای رفع لکه از کرم های لایه بردار استفاده میکنند. مراجعه به متخصص پوست و مو بهترین راه حل ممکن بوده و این افراد با مشاوره های علمی و مفید خود پس از معاینه و بررسی شدت عارضه بهترین راه حل را معرفی مینمایند. پیشرفت تکنولوژی و ابداع دستگاه های متنوع لیزر به صورت پر توان باعث به وجود امدن راه حلی مناسب، سریع و بدون عوارض می باشد.

جراحی زیبایی دست با استفاده از لیزر پر توان

جراحی زیبایی دست عموما با عوارضی چون درد، خونریزی، جراحت پس از عمل، آسیب به بافت همراه می باشند. اما لیزر پر توان یکی از راه حل های بسیار مفید برای رهایی از اینگونه عوارض می باشد. درمان با لیزر پر توان بدون درد، خونریزی، جراحت و التهاب همراه بوده و عوارض روش های دیگر را ندارد. لیزر درمانی برای رفع تمامی مشکلات پوستی، رفع زگیل، لکه، اسکار، جای سوختگی و جراحت، جوان سازی پوست ، رفع چین و چروک، رفع تتو و رفع رگ های برجسته و ملتهب مفید می باشد و بیمارانی که از این روش استفاده نموده اند از صمیم قلب رضایتمند بوده اند. این روش فاقد عوارض جانبی بوده و به عنوان یک روش کاملا ایمن مطرح می باشد. همچنین این روش به باز سازی بافت ها و بهبود فعالیت های عروقی کمک شایان توجهی می نماید.

هزینه ی جراحی زیبایی دست با استفاده از لیزر

با توجه به شدت عارضه و تعداد جلساتی که بیمار برای درمان مراجعه میکند، قیمت متفاوتی خواهد داشت. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X