دانستنی های درباره جراحی پلاستیک غبغب

دانستنی های درباره جراحی پلاستیک غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی های درباره جراحی پلاستیک غبغب

جراحي پلاستيك غبغب یکی از محبوب ترین‎های جراحی پلاستیک است که در آن پوست و گوشت اضافه ای که زیرگلو قرار گرفته است برداشته شده و صورت جوان تر می شود. علت پدید آمدن غبغب افزایش سن و شل و بد فرم شدن پوست صورت است. در این جراحی بخش اضافی برداشته می شود و چین و چروک تا حد زیادی کم می شود. لذا پوست جوان تر و به تبع آن سن به میزان کمتری در ظاهر فرد مشخص می شود. اگر قصد دارید جراحی پلاستیک غبغب انجام دهید، همراه ما باشید تا مهم ترین نکات این جراحی زیبایی را برایتان شرح دهیم.

چه افرادی می توانند جراحی پلاستیک غبغب انجام دهند؟

جراحی غبغب کل صورت شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. توجه داشته باشید این جراحی فقط بخش ثلث یا ناحیه سه گانه پایینی صورتتان راجوان تر میکند. یعنی ناحیه پوست زیر گلو، مقداری از چونه و گوشه های لب اصلاح می شود. اگر قصد دارید کل صورتتان را اصطلاحا لیفت کنید، جراحی غبغب فقط نیمی از انتظاراتتان را برآورده خواهد کرد. برای جراحی پلاستیک غبغب پوست صورتتان باید نسبتا سلامت باشد و کشسانی مناسبی داشته باشد. یکی از علائم نیاز به این جراحی پلاستیک داشتن نشانه های سالخوردگی در بخش غبغب یا سه گانه مثلثی پایینی صورت و گردن می باشد. اگر گوشه های لبتان به سمت پایین متمایل شده یا پوست اطراف فکتان به میزان کافی شل شده است، شما می توانید جراحی پلاستیک غبغب را انجام دهید. همچنین اگرگردنتان پوست وچربی مازاد آورده و به مرور پوست آن ضخیم و نسبت به سایر بخش های بدن شل ترشده است می توانید از جراحی غبغب برای رفع عیب صورت خود استفاده کنید.

در جراحی پلاستیک غبغب چه اتفاقی می افتد؟

اگر بخواهیم ساده توضیح دهیم، جراحی غبغب یک برش کوچک ازجلوی گوش است که به سمت پایین و پس از آن پشت گوش ادامه پیدا می کند. اخیرا در جراحی غبغب از رو شاندوسکوپی استفاده می کنند که در آن یک دوربین پزشکی بسیار ریز از راهبرشهای ظریف روی صورت وارد میشود. همچنین اگر در جراحی غبغب شما،پوست گردنتان نیاز به لیفت داشته باشد، یک برش ظریف در بخش زیرین چانه تان ایجاد می گردد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X