جراحی پلاستیک شکم و پهلو آخرین راه لاغری

جراحی پلاستیک شکم و پهلو آخرین راه لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی پلاستیک شکم و پهلو آخرین راه لاغری

امروزه داشتن اندامی متناسب برای همه ی افراد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و پزشکان نیز همواره توصیه می کنند که از رژیم های غذایی مختلف برای کاهش وزن استفاده شود. جراحی پلاستیک شکم و پهلو یکی از راه های رو به گسترشی است که بسیاری از افراد به دنبال استفاده از آن هستند و یکی از انواع جراحی زیبایی بدن محسوب می‎گردد.

تامی تاک یا آبدومینوپلاستی چیست؟

آبدومینوپلاستی که تامی تاک نیز نامیده می شود در واقع همان جراحی پلاستیک شکم و پهلو است که پزشکان با استفاده از این جراحی قسمت هایی از توده های عضلات، چربی و پوست را در نواحی شکم جدا می کنند. این راه اگرچه باعث مسطح شدن اندام های شکم و پهلو شده اما نمی تواند راهی مناسب برای لاغری باشد. در جراحی پلاستیک شکم افراد می توانند اندامی متناسب را بدست آورند اما میزان چربی خارج شده در این جراحی به حدی پایین است که نمی توان با استفاده از آن لاغر شد.

توصیه پزشکان در مورد بهترین راه لاغری

پزشکان توصیه می کنند که افراد مهم ترین راه لاغری و کاهش وزن را رژیم غذایی و ورزش بدانند. با ورزش می توان مقدار زیادی از چربی های مختلف را در بدن از بین برد و با رژیم غذایی آن را متعادل نمود. اما استفاده از جراحی پلاستیک شکم یا تامی تاک کمکی به فرد در کاهش وزن وی نکرده و در صورت عدم رعایت رژیم غذایی متناسب و ورزش، توده های چربی دوباره جایگزین خواهند شد. افراد چاق به دلیل عدم تحرک کافی همواره به ساده ترین راه ها برای دستیابی به فرم بدن مورد نظر خود فکر می کنند که شاید جراحی پلاستیک شکم و پهلو جزو این طبقه بندی قرار بگیرد اما با این کار تنها به مدت زمان کمی می توان چربی های اطراف شکم را حذف نمود. در صورتی که آداب غذایی رعایت نگردد و یا فرد نتواند به صورت مداوم ورزش کند، هرگز به وزن ایده آل خود نرسیده و استفاده از جراحی پلاستیک شکم و پهلو بی فایده خواهد بود. استفاده از جراحی پلاستیک شکم به عنوان یک جراحی زیبایی در صورتی برای افراد مفید خواهد بود که بتوان با رعایت نکات مختلف پس از جراحی به آن تداوم بخشید. بعد از لاغری و کاهش وزن زیاد جراحی پلاستیک شکم و پهلو توصیه می شود تا به جوان سازی بافت های شکمی کمک گردد. محققات توصیه می کنند تا افرادی که به دنبال تناسب اندام خود هستند در ابتدا به مواردی که بیان شد عمل نموده و سپس جراحی پلاستیک شکم و پهلو را به عنوان آخرین راه لاغری استفاده نمایند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X