اطلاعات مفید درمورد جراحی پلاستیک نوک بینی

اطلاعات مفید درمورد جراحی پلاستیک نوک بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اطلاعات مفید درمورد جراحی پلاستیک نوک بینی

در سال های اخیر میزان استقبال مردم به ویژه خانم ها از جراحی پلاستیک نوک بینی افزایش یافته به گونه ای که امروزه به صورت جدی تری به این مقوله توجه می شود و متخصصین زیادی مشغول فعالیت در این زمینه از جراحی زیبایی هستند. در میان جراحی هایی که برای بینی صورت گرفته است بر طبق آمار بخش عمده ای فقط جنبه زیبایی داشته و تعداد افرادی که برای درمان اقدام به این عمل نموده اند کمتر است. پس همان گونه که متوجه شدید معمولا عمل نوک بینی با هدف زیباتر شدن صورت انجام می گیرد لذا این مسئله بسیار مهم است که جراحی پلاستیک نوک بینی با دقت بالا و توسط یک متخصص ماهر صورت گیرد تا بتواند فرد را به نتیجه دلخواه خود برساند. با توجه به اهمیت این مسئله لازم دانستیم که اطلاعاتی را در این مورد ارائه کنیم تا با دید بهتر و جامع تر به سراغ جراحی بینی بروید.

اطلاعاتی در مورد جراحی زیبایی نوک بینی

  • با توجه به این که بینی بخشی از صورت را تشکیل می دهد لذا هر چه هماهنگی بین کلیه اعضای صورت بیشتر باشد، زیبایی چهره را بیشتر خواهد کرد. متاسفانه برخی از افراد بدون توجه به این مسئله تنها به فکر این هستند که مدل خاصی از بینی را روی صورت خود پیاده کنند و نهایتا این کار منجر می شود که از نتیجه عمل راضی نباشند. توصیه می شود که با پزشک معالج خود مشورت کنید. این فرد با توجه به سابقه کاری خود و بررسی چهره شما از جوانب مختلف می تواند به خوبی تشخیص دهد که چه مدل بینی می تواند برای چهره شما مناسب باشد.
  • برای کلیه روش های جراحی پلاستیک نوک بینی، شما باید صلاحیت سنی را داشته باشید. تا زمانی که فرد در سن رشد قرار دارد به هیچ عنوان نباید به سراغ جراحی بینی برود زیرا مجددا رشد خواهد کرد. معمولا دخترها از 16 سالگی و پسرها از 18 سالگی به بعد می توانند اقدام نمایند.
  • جراحی پلاستیک نوک بینی معمولا درد ندارد البته دردی که پس از عمل حس مس شود کاملا طبیعی بوده ولی کوتاه مدت است.
  • در جراحی بینی جراح باید توجه زیادی به مجرای داخلی بینی داشته باشد تا چسبندگی و در نتیجه گرفتگی مجرای بینی رخ ندهد.
منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X