هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

بوتاکس یک ماده ی تزریقی جهت زیباسازی و جوانسازی پوست می باشد که از یک سم بسیار قوی به دست می آید. بوتاکس با فلج نمودن موقت عضلات پرکار از ایجاد چروک و خطوط جدید در پوست جلوگیری کرده و با خاصیت پرکنندگی خود به طور موقت چروک و خطوط مختلف را از بین می برد . آنچه پیش از تزریق بوتاکس باید مد نظر داشته باشیم، واحد بوتاکس مورد نیاز و هزینه هر واحد بوتاکس است.

جهت تزریق بوتاکس ، متخصص با توجه به نیاز ناحیه ی مورد نظر ، توسط سوزن های بسیار نازکی ماده ی بوتاکس را به زیر پوست و در محل عضله ی پرکار تزریق می نماید که بلافاصله پس از تزریق نیز تاثیر آن نمایان می گردد .

بوتاکس کاربردهای بسیار فراوانی دارد ، به طوری که می توان ، از بوتاکس جهت اهداف زیبایی مانند ؛ رفع چین و چروک پیشانی ، خطوط اخم بین ابروها ، درمان لبخند لثه ای ، چروک اطراف چشم ، لیفت ابرو ، درمان افتادگی اطراف دهان ، ازبین بردن خطوط خنده و رفع خطوط خرگوشی روی بینی استفاده نمود .

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

همواره جهت استفاده از هر روش زیباسازی ، آگاهی از هزینه انجام آن در تصمیم گیری جهت اجرایی نمودن روش جوانسازی پوست بسیار مهم می باشد ، به گونه ای که همواره قیمت عامل مهمی در تعیین کیفیت و نتیجه ی عمل صورت گرفته شده خواهد بود.

هزینه هر واحد بوتاکس با توجه به نوع یا برند و کشور سازنده متفاوت می باشد ، به طوری که می توان گفت قیمت نهایی تزریق بوتاکس با توجه به تعداد واحد مورد نیاز جهت تزریق در ناحیه ی مورد نظر تعیین می شود که در این میان دستمزد ، تکنیک و مهارت پزشک معالج نیز بر روی هزینه تزریق بوتاکس تاثیرگذار می باشد .

جهت تعیین دقیق هزینه ی هر واحد بوتاکس به پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده و هزینه تزریق هر واحد را از او بپرسید . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X