روشی دائمی برای ترمیم موی ریش

روشی دائمی برای ترمیم موی ریش

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روشی دائمی برای ترمیم موی ریش

امروزه توجه به زیبایی در میان افراد رو به گسترش است و یکی از نکاتی که روی جذابیت و زیبایی صورت افراد اثر می گذارد، وجود مو های طبیعی و با اندازه ی مناسب برای مردان است. مردان با استفاده از ریش جذابیت فوق العاده ای خواهند یافت و به همین دلیل همواره در تلاشند تا برای ترمیم موی ریش روش های دائمی استفاده کنند. ترمیم موی ریش مردان در ایران به دو روش انجام می شود که هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. فرد می بایست با توجه به نظر پزشک متخصص خود و همچنین نیازی که برای تقویت موی ریش خود دارد، از یکی از این دو روش استفاده کند.

روش FUT

در این روش که برای ترمیم موی سر بیشتر استفاده می شود، لایه ای از قسمت انتهایی پست سر فرد برداشته شده و سپس مو های روی این پوست با ظرافت جدا می گردند و در محل مخصوصی که نیاز به تراکم بیشتر مو هستند کاشته خواهند شد. مسلما در این روش حجم زیادی از مو باید کاشته شود و لذا حساسیت بیشتری برای افراد خواهد داشت.

روش FIT

این روش که بدون عمل جراحی نیز ممکن است، برای ترمیم موی ریش امکان پذیر خواهد بود. با استفاده از پانچ های مخصوص، از قسمتی از بدن دو یا سه فولیکول مو جدا شده و در جایی که نیاز به ترمیم دارد قرار داده می شود. ترمیم مو به هر کدام از روش های ذکر شده بسته به محلی که ترمیم باید روی آن انجام شود، متفاوت خواهد بود. نکته ای که برخی از افراد برای کاهش هزینه های مربوط به ترمیم موی ریش دائمی فراموش می کنند و یا نادیده می گیرند این است که تقویت موی صورت نیاز به ظرافت زیادی دارد و بنابراین بسته به هنر دست پزشک، کیفیت کار برای افراد تغییر خواهد کرد. از همین رو در صورتی که روشی دائمی برای ترمیم موی ریش خود نیاز دارید بهتر است قبل از هر چیز از کیفیت کاشت مو توسط پزشک اطلاع پیدا کنید. چون این روش دائمی است می توان با هزینه ی بالاتر، راندمان کار را بالا برد که سال ها رضایت را به همراه خواهد داشت. همچنین در صورت ترمیم موی ریش به شکلی اشتباه و با دقت پایین ممکن است مو های کاشته شده ریزش پیدا کند و فرد مجبور شود تا کاشت مو مجدد انجام دهد. منبع: کلینیک تخصصی تقویت موی صورت ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X