هزینه و قیمت بوتاکس لب و خط خنده

هزینه و قیمت بوتاکس لب و خط خنده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت بوتاکس لب و خط خنده

بوتاکس یک ماده ی تزریقی جهت جوانسازی پوست و زیبایی اجزای صورت می باشد که به کمک تزریق صحیح آن می توان به طور موثری چین و چروک ها و خطوط مختلف صورت را از بین برد ، به برجسته سازی لب ها و گونه ها پرداخت یا اینکه تعریق بیش از حد زیر بغل و پشت لب برطرف نمود . کاربردهای تزریق بوتاکس طیف گسترده ای را شامل می شوند که در این مقاله قیمت بوتاکس لب و خط خنده مورد بررسی قرار می گیرد .

جهت تزریق بوتاکس ، متخصص بوتاکس اصل و استاندارد را با سوزن های بسیار ریزی در عمق مناسبی از پوست تزریق می کند که در اثر این عمل ، عضلات فعال و پرکار ناحیه ی آسیب دیده  به طور موقت برای چندین ماه فلج شده در نتیجه از ایجاد چروک های بیشتر جلوگیری می شود ، از سوی دیگر بوتاکس با خاصیت پرکنندگی خود موجب رفع چین و چروک و خطوط مختلف و صاف شدت پوست می گردد .

فیمت بوتاکس لب

با تزریق بوتاکس به لب های باریک می توان ضمن ایجاد حجم مناسب و برجستگی زیبا ، به چهره ی فرد شادابی و جوانی خاصی را بخشید .

جهت تزریق بوتاکس به لب ، ابتدا متخصص با بررسی وضعیت و فرم صورت ، لب های متناسب با دیگر اجزای صورت را برای فرد طراحی می کند و سپس با تکنیک مناسب جهت ایجاد حجم مناسبی از لب ها شروع به تزریق بوتاکس به لب می کند ، از آنجا که لب ناحیه ی حساس و پرخونی است ، تورم زیادی در این ناحیه ایجاد خواهد شد که طی چند روز آینده خود به خود برطرف خواهد شد .

قیمت بوتاکس لب ، به نوع بوتاکس تزریق شده ، میزان بوتاکس تزریق شده ، تعداد تزریقات بوتاکس و همچنین با توجه به دستمزد متخصص تعیین می شود .

هزینه تزریق بوتاکس به خط خنده

با عمیق شدن خطوط دور لب  ، سن فرد از سن واقعی بیشتر نه نظر می رسد ، با تزریق صحیح بوتاکس به کمک تکنیک های خاص آن می توان خط لبخند را کاهش داد و به جوان تر شدن چهره کمک نمود .

با تزریق بوتاکس به خط خنده ، ماهیچه های آن به طور موقت فلج شده در نتیجه با از بین بردن فعالیت عضله ی پرکار ، از عمیق تر شدن خط خنده جلوگیری شده و با خاصیت پرکنندگی آن خط خنده کم عمق تر و صاف می گردد .

پس از تزریق بوتاکس به خط خنده ، تاثیر آن پس از ۶ ماه از بین می رود و با تکرار تزریق ؛ عضلات ناحیه ی خط خنده لاغرتر شده و درمان بهتر خواهد بود .

هزینه تزریق بوتاکس به خط خنده ، به استحکام عضلات خط خنده ، جنسیت فرد (در مردان به واحدهای بیشتری از بوتاکس نیاز می باشد)  ، تخصص پزشک معالج ، سن فرد و تعداد واحد های مورد نیاز بستگی دارد که هزینه ی این نوع تزریق از فردی به فرد دیگر متغییر خواهد بود .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از درمان خط خنده به ۲۰ تا ۳۰ واحد بوتاکس نیاز می باشد. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X