ناشنیده ها درباره جراحی پلاستیک هنرمندان

ناشنیده ها درباره جراحی پلاستیک هنرمندان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ناشنیده ها درباره جراحی پلاستیک هنرمندان

اتفاقاتی که میان هنرمندان می افتد همواره جزو بحث های داغ بسیاری از مردم است. مردم همچنین این هنرمندان را به عنوان الگوی هنری خود می دانند و از آن ها تبعیت خواهند کرد. شاید جراحی پلاستیک هنرمندان جزو داغ ترین مباحث گفت و گوی میان افراد است، غافل از آنکه ناشنیده هایی در این باره وجود دارد که برخی از آن جا مانده اند. این ناشنیده ها نشان می دهد که جراحی پلاستیک هنرمندان همواره باب میل آن ها نبوده و گاه از آن ناراضی خواهند بود.

جراحی پلاستیک برخی از هنرمندان

  • جراحی پلاستیک شراره رخام

به عنوان مثال شراره رخام اولین فردی است که با شنیدن نام جراحی پلاستیک هنرمندان به ذهن می آید. کسی که بیشتر از همه به علت عمل های زیبایی که انجام داده است، در میان مردم شناخته می شود. وی بعد از تزریق ژل در لب خود اظهار پشیمانی کرده و اکنون لب خود را تخلیه نموده است. وی معتقد است که تنها یک میل به زیبایی باعث شده تا او این کار را بکند و اکنون ناراضی است. نقش های زیادی با وجود این کار از وی سلب شده است و البته با شناخت عوارض آن این پشیمانی بروز کرده و بیشتر شده است. وی می گوید شاید اگر تخلیه ژل را انجام نمی دادم در سال های آتی با عوارض و حساسیت نسبت به آن مواجه می شدم که یکی از عوارض مهم آن کبودی نیمی از صورت خواهد بود. او از نگرانی هایش بعد از این عمل جراحی زیبایی می گوید و اعتقاد دارد که صورت طبیعی انسان زیبا تر است.
  • جراحی پلاستیک الناز شاکردوست

یکی از افرادی که به تازگی نقل مجلس جراحی پلاستیک هنرمندان شده است الناز شاکر دوست می باشد. الناز شاکر دوست از جمله هنرمندانی است که ادعا کرده بود بینی خود را عمل نکرده و کاملا طبیعی است. اما یکی از دوستان دبیرستانی اش با انتشار عکسی از این دوران شاکر دوست، حقیقت را افشا نمود. بنابراین وی نیز همچون دیگر هنرمندان در لیست کسانی قرار می گیرد که جراحی پلاستیک انجام داده اند.   هنرمندان زیادی هستند که با انجام عمل جراحی پلاستیک زیبایی های خود را دو چندان نموده اند اما این زیبایی ها زمانی که استفاده از عمل جراحی پلاستیک رو به افراط رفت، از بین رفته و مورد انتقاد قرار گرفته اند. جراحی پلاستیک هنرمندان شاید برای افزایش زیبایی در نقش اهمیت داشته باشد و در حد معمول مناسب باشد اما نباید این کار در میان مردم عادی رایج گردد زیرا که ایشان به سبب حرفه ی خود به آن نیاز دارند اما مردم عادی با این کار تنها صدماتی را به خود وارد خواهند نمود. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X