جراحی پلاستیک هنرپیشه های ایرانی

جراحی پلاستیک هنرپیشه های ایرانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی پلاستیک هنرپیشه های ایرانی

بسیاری از مردم فعالیت ها و کارهایی که هنر پیشه های ایرانی انجام می دهند را پیگیری می کنند و در پی داغ ترین خبر ها از جراحی پلاستیک هنر پیشه های ایرانی هستند. امروزه با افزایش تب داغ جراحی پلاستیک، اغلب هنرپیشه ها نیز با جراحی پلاستیک همگام شده و جراحی پلاستیک هنرپیشه ها در مرکز توجه قرار گرفته است.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از اولین کسانی است که جراحی پلاستیک انجام داده است. وی معتقد است که انسان با میل به زیبایی نهفته ای که در خود دارد، تمایل داشته تا هر روز زیبا تر به نظر برسد و بنابراین جراحی پلاستیک هنر پیشه ها نیز ایرادی نداشته و با آن موافق است. وی به تازگی پروتز لب انجام داده و از این کار راضی است.

شراره رخام

شراره رخام جزو کسانی است که در لیست جراحی پلاستیک هنرپیشه ها قرار می گیرد. وی به سبب جراحی های متعددی که روی صورت خود انجام داده است، شناخته می شود.

نگار فروزنده

از جمله بازیگرانی که زندگی خود را با جراحی پلاستیک متحول نمود، نگار فروزنده است. وی با درشت تر نشان دادن چشمان خود توانست خود را به یک دختر پر جنب و جوش تبدیل کند که بسیاری از نقش هایش نیز در این راستا تغییر پیدا نمود. جراحی پلاستیک این هنر پیشه به گونه ای گردید که نقش های متفاوتی به وی پیشنهاد شد و وی از لاک یک هنرپیشه ی آرام بیرون آمد. جراحی پلاستیک هنر پیشه های ایرانی علاوه بر اینکه در میان جوانان این حرفه مرسوم است، بسیاری از افراد مسن و میانسال را نیز درگیر خود نموده است. به همین خاطر است که بسیاری از این عمل اظهار ناخوشایندی کرده و اما برخی آن را سلیقه ی شخصی فرد می دانند. علاوه بر خانم ها، آقایان هنر پیشه نیز به جراحی پلاستیک روی آورده و آن را به عنوان یک عمل برای بهبود زیبایی چهره ی خود انجام می دهند. اگرچه جراحی پلاستیک یک میل درونی ایجاد کرده تا فرد بتواند زیباتر به نظر برسد اما چهره های مصنوعی که از طریق جراحی پلاستیک هنر پیشه ها ایجاد می شود کاملا غیر طبیعی بوده و آن ها بسیاری از نقش ها را از این طریق از دست خواهند داد. پزشکان معتقدند که عمل جراحی پلاستیک یک عمل زیبایی نبوده و تنها برای ترمیم بافت های آسیب دیده ی برخی از اندام های افراد می باشد و ممکن است برای کسانی که از این عمل به صورت افراطی استفاده می کنند، عوارض جانبی زیادی به وجود آورد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X