قیمت و هزینه تقویت مو در تهران و ایران

قیمت و هزینه تقویت مو در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه تقویت مو در تهران و ایران

برای داشتن موهای پرپشت و زیبا نیاز به هزینه کردن است ، حتی افرادی که به صورت ارثی موهای پرپشت و خوبی دارند ، در صورت عدم رسیدگی لازم به مو ، طراوت و تراکم مناسب موی خود را از دست می دهند . هزینه تقویت مو بسته به روش انتخابی متفاوت است، چنانکه داشتن تغذیه سالم و کاملی از گروه های مختلف غذایی ساده ترین و ارزان ترین روش تقویت موها می باشد .  

هزینه تقویت مو به روش های مختلف

جهت تقویت مو روش های مختلفی وجود دارد ، با توجه به جنس  و مشکلات مو با تشخیص متخصص پوست و مو ، از روش های درمان موضعی گرفته تا کاشت و پیوند مو را می توان برای تقویت مو استفاده نمود . روش های خانگی تقویت مو با استفاده از ماسک ها و روغن های طبیعی مانند روغن زیتون ، نارگیل و ... با هزینه ی ناچیزی برای تقویت مو بسیار مناسب هستند . در روش تجویز سرم ها و تونیک های تقویتی مو توسط متخصص نیز فرد با هزینه تقویت مو بسیار پایین می تواند به تقویت موهای خود پرداخته و عوارض موها را برطرف نماید . اما در روش کاشت و پیوند موی طبیعی برای تقویت و ایجاد تراکم مورد نیاز در نواحی مختلف ناحیه سر ، هزینه قابل توجهی باید پرداخت گردد ، این هزینه مجموعه ای از هزینه های ، ویزیت قبل و بعد از جراحی کاشت مو ، دستمزد جراح ، روش انتخابی کاشت مو ، مدت زمان انجام عمل کاشت و تعداد گرافت های به کار رفته جهت پیوند تعیین می گردد .

هزینه تقویت مو در کلینیک پوست و مو

این هزینه در کلینیک های  مختلف  به دلیل متغییر بودن هزینه های جانبی عمل زیبایی کاشت مو متفاوت خواهد بود . جهت تخمین قیمت و هزینه تقویت مو ، پس از مراجعه به متخصص پوست و مو توسط پزشک باید علت عارضه ی ایجاد شده در مو مشخص گردد و پس از آن جهت تجویز درمان های لازمه ، قیمت و هزینه ی تقویت مو مشخص می گردد . در برخی افراد تنها درمان های موضعی جهت تقویت مو لازم بوده که هزینه ناچیزی خواهد داشت . در برخی دیگر به دلیل مشکلات شدیدتر و به دلیل طولانی بودن پروسه زمانی مورد نیاز درمان ، هزینه ی تقویت مو  بالاتر خواهد بود و نیازمند به مراجعه ی منظم به پزشک معالج می باشد . در موارد طاسی و ریزش دائمی موها نیز تنها راه حل مناسب کاشت و پیوند مو بوده که این روش نیز از سایر روش های هزینه تقویت مو ، بیشتر خواهد بود. در صورتی که فرد برای تقویت موی خود در قدم اول به متخصص مراجعه نماید ، بدون تلف شدن وقت به طور موثر و سریع به نتیجه ی مطلوب و کم هزینه تری دست خواهد یافت ، زیرا امتحان نمودن روش های مختلف به صورت طولانی و در نتیجه عدم دستیابی به نتیجه ی مطلوب موجب اتلاف وقت و هزینه ی هنگفتی خواهد شد که در نگاه اول شاید کم باشد اما با محاسبه ی کل ، فرد به عدد بزرگی خواهد رسید که نشان دهنده ی پول های صرف شده در طول زمان از طریق روش های مختلف بوده است  . منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X