ماسک های تقویت مو برای تقویت موی آقایان

ماسک های تقویت مو برای تقویت موی آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ماسک های تقویت مو برای تقویت موی آقایان

اگر موهای پرپشت و زیبا می خواهید ، باید وقت ، هزینه و انرژی زیادی را در این راه صرف کنید ، زیرا به دلیل حساسیت این بافت از بدن ، احیا و سلامت مو کاری بس دشوار بوده و نیازمند به تقویت ریشه ای مو می باشد . جهت تقویت موی آقایان ، استفاده از ماسک های طبیعی و گیاهی بهترین راه حل می باشد ، زیرا این ماسک ها ریشه ی موها را نیز تقویت می کنند . در این مقاله جهت تقویت موی آقایان ، مجموعه ای از ماسک های موثر گردآوری شده است .
  • ماسک مخلوط عسل و روغن زیتون :

به منظور تقویت پوست سر و تقویت ریشه مو ها ، مقداری روغن زیتون را با توجه به حجم موی خود در ظرفی روی یا مس جوش آورده ، پس از سرد شدن به آن دو قاشق عسل اضافه کنید ، برای یک ربع ساعت ، این ماسک روی سر قرار داده و پس از آن به خوبی شست و شو دهید .
  • ماسک مخلوط شیرنارگیل و روغن زیتون :

این ماسک کاملا گیاهی و طبیعی جهت تقویت مو به کمک خاصیت شیرنارگیل و روغن زیتون بسیار موثر می باشد ، جهت استفاده هر دو ماده را با هم مخلوط کرده ، سپس آن را به کل موها مالیده و با گذاشتن کلاه رنگ بر روی موها به مدت ربع ساعت ، در نهایت شست وشو دهید .
  • ماسک بسیار مغذی آواکادو :

ویتامین E موجود در آواکادو جهت تقویت مو ها بسیار موثر می باشد ، برای تهیه ی این ماسک ، یک آواکادو رسیده ، یک تخم مرغ ، یک قاشق غذا خوری روغن زیتون ، روغن نارگیل و عسل و کمی آب را به خوبی در مخلوط کن قرار داده و تا بدست آمدن ماده کرمی رنگ هم بزنید ، با مالیدن به ساقه ی موها به مدت نیم ساعت  ، سپس موها را آبکشی نمائید .
  • ماسک جعفری :

با ماسک مخلوط جعفری و روغن زیتون موهای خود را تقویت و جلا دهید ، دو قاشق جعفری خرد شده و روغن زیتون را مخلوط نموده ، به ریشه ی موها بمالید ، ماساژ دهید و با گذاشتن کلاه رنگ و حوله سر را گرم نگه دارید و بعد از یک ساعت شست و شو دهید .
  • ماسک جو :

برای تقویت موی آقایان از ماسک جو استفاده کنید ، جهت تهیه ی آن ، یک قاشق جو پخته شده ، یک قاشق روغن بادام ، یک قاشق شیر را با یک قاشق چای خوری ویتامین A  و یا D که به صورت کپسول یا آمپول می توانید آن تهیه کنید ، را به خوبی با مخلوط کرده و به کل موها بمالید ، باید این ماسک ، چهار ساعت بر روی سر بماند و در نهایت آبکشی کنید .
  • ماسک مخلوط تخم مرغ با ماست :

یک عدد تخم مرغ به خوبی هم زده سپس با یک چهارم فنجان ماست و یک چهارم فنجان سس مایونز مخلوط کنید ، این ماسک را بروی سر ماشاژ داده با کلاه رنگ برای یک ساعت پوشانده شود و در نهایت با شامپوی مناسب شست و شو داده شود . منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X