مبنای تعیین قیمت بوتاکس صورت چیست؟

مبنای تعیین قیمت بوتاکس صورت چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مبنای تعیین قیمت بوتاکس صورت چیست؟

از جمله روش های جوانسازی پوست که  مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیز می باشد ، روش تزریق بوتاکس است. از بوتاکس به طور موثری جهت رفع چین و چروک ها و خطوط  اخم و خنده استفاده می شود . اغلب افراد متقاضی تزریق بوتاکس پس از مراجعه به بهترین کلینیک تزریق بوتاکس ، درخواست تعیین قیمت بوتاکس برای صورت خود را با توجه به میزان بوتاکس مورد نیاز می کنند.

بوتاکس با فلج نمودن موقت عضلات پرکار از ایجاد چروک های جدید جلوگیری کرده و با خاصیت پرکنندگی خود موجب رفع چین و چروک و خطوط مختلف صورت می گردد .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل تزریق بوتاکس باید از بوتاکس اصل و دارای تائیدیه های رسمی سازمان بهداشت و درمان استفاده نمود ، زیرا استفاده از بوتاکس بی کیفیت و تقلبی باعث ایجاد عوارض بسیار وخیمی خواهد شد که سلامت و زیبایی فرد را خطرات جدی مواجه خواهد نمود .

به طور موثری می توان ، از بوتاکس جهت اهداف زیبایی مانند ؛رفع چین و چروک پیشانی ، خطوط اخم بین ابروها ، درمان لبخند لثه ای ، چروک اطراف چشم ، لیفت ابرو ، درمان افتادگی اطراف دهان ، از بین بردن خطوط خنده و رفع خطوط خرگوشی روی بینی استفاده نمود . درمان تعریق بیش از حد نواحی زیر بغل و پشت لب توسط بوتاکس به خوبی امکان پذیر می باشد .

مبنای تعیین قیمت بوتاکس صورت

بوتاکس ماده ی آماده شده ای است که به کمک سوزن های بسیار ریز در ناحیه مورد نظر به زیر پوست تزریق شده و بدین ترتیب موجب از بین رفتن و صاف شدن چین و چروک مختلف پوست می گردد .

جهت درمان چین و چروک و خطوط صورت ، هزینه ی تزریق بوتاکس صورت به عوامل مختلفی وابسته است .

میزان فعال بودن ناحیه ی مورد نظر ، تعداد واحد مورد نیاز از ماده ی بوتاکس ، مهارت و دستمزد پزشک متخصص ، نوع و برند بوتاکس مورد استفاده در تعیین قیمت  بوتاکس موثر هستند .

با توجه به نیاز یک ناحیه از صورت به تزریق بوتاکس ، بوتاکس مصرفی از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، لذا هزینه تزریق آن نیز متفاوت خواهد بود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X