آنچه درباره لیزر موی صورت آقایان باید بدانید

آنچه درباره لیزر موی صورت آقایان باید بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه درباره لیزر موی صورت آقایان باید بدانید

بسیاری از مردان هر روز و به طور منظم صورت خود را اصلاح می کنند ، این دسته از مردان از وجود هر گونه مو در صورت خود تنفر دارند ، لذا پس از سال ها وقت صرف اصلاح نمودن به این فکر افتاده اند که برای همیشه از گرفتاری اصلاح موهای صورت خود رهایی یابند ، برای رفع دائمی موهای صورت در مردان دو روش لیزر و الکترولیز وجود دارد که به دلیل مزیت های لیزر موهای زائد نسبت به الکترولیز ، این روش بهتر می باشد ، قبل از اقدام به لیزر موی صورت آقایان ؛ بهتر است که مردان نکات لازم در این زمینه را بدانند.

لیزر موی صورت آقایان

  • به دلیل اصلاح نمودن هر روزه و منظم صورت با تیغ و دیگر وسایل اصلاح ، سوزش ، زخم ، موهای زیر پوستی و خشکی پوست ایجاد می شود که این امر موجب شده تا مردان بسیاری به دنبال رفع دائمی موهای صورت خود باشند و تنها شما نیستید که در فکر لیزر موهای صورت خود هستید .
  • با روش لیزر می توان تا 80 درصد موهای صورت را به طور کامل از بین برد و درصد باقی مانده به صورت نازک و کرک مانند خواهند بود ، لذا اگر خواهان رفع دائمی و کامل موهای صورت خود هستید ، روش الکترولیز مناسب تر خواهد بود .
  • روش لیزر موهای صورت در مردانی که خواهان مرتب کردن ریش و سبیل خود هستند روش بسیار مناسبی است ، با این روش می توان موهای اضافه و خارج از خط ریش و سبیل که در گردن ، روی گونه و اطراف چانه هستند را به طور موثری کاهش داده و از بین برد .
  • لیزر در افراد با پوست روشن و موی تیره بهترین نتیجه را ایجاد خواهد کرد ، لذا بررسی کنید که آیا لیزر برای شما با کمترین عوارض ممکن ، موثر خواهد بود ؟
  • با توجه به بودجه ی خود ، هزینه ی انجام جلسات لیزر درمانی را بررسی کنید ، طی چند جلسه لیزر درمانی می توان به مدت طولانی از شر موهای صورت خلاص شد .
  • روش لیزر موهای زائد در مقایسه با الکترولیز ، روشی غیرتهاجمی ، به صرفه و با دردی خفیف و گذرا است .

جلسات لیزر موی صورت آقایان

  • لیزر موی صورت آقایان ، در هر جلسه طی 30 دقیقه انجام خواهد شد که نیازی به بستری شدن نداشته و قرمزی پس از آن نیز به سرعت برطرف خواهد شد .
  • جهت رفع موهای صورت در مردان با توجه به مقاومت مو در فرد ، به 6 الی 10 جلسه با فاصله یک ماهه نیاز خواهد بود که جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب و کامل ، این فرآیند به حدود یکسال زمان نیاز دارد .
  • به دلیل تغییرات هورمونی در بدن ، لیزر موی صورت آقایان یک روش دائمی نبوده و لازم است که پس از اتمام جلسات لیزر درمانی ،فرد سالی یک بار ، یک جلسه لیزر درمانی داشته باشد .
  • مردان بسیاری پس از لیزر درمانی موهای صورت خود و مشاهده ی نتایج حاصل ، رضایت بالایی از این روش داشته اند .
منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X