قیمت و هزینه تزریق بوتاکس دور چشم در تهران و ایران

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس دور چشم در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس دور چشم در تهران و ایران

بوتاکس یک روش موثر جهت جوانسازی پوست و زیبایی بوده که با طیف وسیعی از کاربردهای خود توانسته افراد بسیاری را به انجام چنین عمل زیبایی کم تهاجمی ترغیب نماید. ناحیه دور چشم بسیار مستعد ایجاد چین و چروک است . از این رو افراد با ورود به سنین میانسالی اغلب با پرداخت هزینه بوتاکس دور چشم به مقابله با این مشکل می پردازند.

رفع موثر چین و چروک اطراف چشم ، پیشانی ، دور دهان ، از بین بردن خطوط اخم ، خنده و خطوط خرگوشی رو بینی و برجسته سازی لب و گونه برخی کاربردهای تزریق بوتاکس می باشد . پزشک متخصص جهت رفع چروک پنجه کلاغی اطراف چشم در افراد بالای ۱۸ سال و کمتر از ۷۰ سال می تواند از بوتاکس استفاده نماید .

بوتاکس اصل و استاندارد ، توسط سوزن های بسیار ریزی با تکنیک خاص به عضله ی فعال در زیر چشم تزریق می گردد و به علت مقدار کم مصرف این دارو ، احتمال جا به جا شدن آن به نقاط دیگر وجود ندارد در نهایت ،بوتاکس تزریق شده چین و چروک ها را پر کرده و با فلج نمودن عضله ی پرکار این نواحی از چشم ، از ایجاد چروک های جدید جلوگیری می کند .

قیمت و هزینه بوتاکس دور چشم

درمان بوتاکس برای دور چشم می تواند با هدف رفع پف دور چشم یا گودی و تیرگی زیر چشم انجام شود. بسته به هدف تزریق بوتاکس، هزینه تزریق بوتاکس متفاوت خواهد بود. همچنین ماندگاری اثر بوتاکس در ناحیه اطراف چشم، یک سال می باشد و پس از آن باید برای تزریق مجدد بوتاکس اقدام نمود. در مراکز و کلینیک های پوست و زیبایی ، هزینه بوتاکس دور چشم ، با توجه به نوع برند مورد استفاده ، سن فرد و جنسیت فرد ( در مردان به واحد بیشتری از بوتاکس نسبت به زنان نیاز خواهد بود ) تعیین می شود که این میزان بوتاکس مصرفی نیز از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود . تاثیر تزریق بوتاکس بلافاصله پس از تزریق نمایان می شود اما نتیجه ی نهایی از تزریق پس از ۴ الی ۵ روز مشخص خواهد شد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X