قیمت و هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در تهران و ایران

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در تهران و ایران

بوتاکس ماده ای تزریقی جهت رفع عوارض و مشکلات پوستی است که به کمک آن می توان به طور موثری ، کاهش چین و چروک دور چشم  ، اطراف دهان ، خطوط پیشانی ، اخم ، خنده ، خطوط خرگوشی روی بینی ، برجسته سازی لب و گونه ، کاهش تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست ها را انجام داد . یکی از بیشترین کاربردهای بوتاکس در رفع چین و چروک پیشانی است که هزینه تزریق بوتاکس پیشانی به میزان چین و چروک این ناحیه بستگی دارد.

در عمل زیباسازی و جوانسازی پوست با بوتاکس ، با توجه به ناحیه ی تحت درمان ، متخصص ماده ی بوتاکس را با سوزن های بسیار ریزی به زیر پوست ، وارد عضله ی فعال می کند ، با این کار بوتاکس موجب ریلکس شدن یا همان فلج شدن عضله ی پرکار شده ، از ایجاد چین و چروک جدید جلوگیری می کند و با خاصیت پر کنندگی خود موجب رفع چین و چروک و خطوط صورت می گردد .

تأثیر بوتاکس در پیشانی

از جمله تاثیرات مهم و پرکاربرد تزریق بوتاکس ، رفع خطوط افقی پیشانی می باشد که با رفع آنها به طور موثری چهره ی فرد جوان و شاداب می گردد .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل تزریق بوتاکس به ناحیه ی پیشانی ، متخصص از تکنیک خاصی برای  این ناحیه استفاده می کند تا ضمن ماندگاری بالای تزریق و رفع کامل چین و چروک ها ، حالت چهره طبیعی بوده و مصنوعی به نظر نیاید .

استفاده از ماده ی بوتاکس اصل و دارای  استانداردهای جهانی و مورد تایید سازمان بهداشت و درمان ، از ایجاد هر گونه عارضه پس از تزریق پیشگیری کرده و نتایج مثبتی از این عمل زیبایی را ایجاد خواهد نمود .

ماندگاری تزریق بوتاکس بین ۴ الی ۶ ماه خواهد بود که پس از این مدت ، چین و چروک ها مجددا ظاهر خواهند شد و نیاز هست که تزریق بوتاکس مجددا صورت پذیرد .

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی ، با توجه به برند بوتاکس تزریقی ، تعداد واحد مورد استفاده از بوتاکس ، وسعت ناحیه ی تحت درمان ، عمق چین و چروک ها و  دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود که این هزینه از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X