افراد مشهوری که به انجام بوتاکس پرداخته اند

افراد مشهوری که به انجام بوتاکس پرداخته اند

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

افراد مشهوری که به انجام بوتاکس پرداخته اند

بوتاکس یک ماده ی تجاری است که کاربردهای فراوانی جهت درمان و عمل های زیبایی دارد که امروزه کاربردهای زیبایی آن بیش از استفاده های درمانی آن مورد توجه قرار گرفته است . بوتاکس افراد مشهور یکی از راه حل های قطعی آن ها برای جوانسازی پوست است.

با تزریق بوتاکس توسط سوزن های بسیار ریزی به عضله ی فعال هر ناحیه از بدن ، آن عضله به طور موقت برای چندین ماه فلج شده و در نتیجه از ایجاد چین و چروک بیشتر جلوگیری می شود و با خاصیت پرکنندگی ماده ی بوتاکس نیز چروک های موجود پر و صاف خواهند شد .

کاربردهای زیبایی و درمانی بوتاکس

رفع چین و چروک

● کاهش عمق خط اخم و خط خنده

زاویه دار کردن چانه

کاهش تعریق بیش از حد زیر بغل ، کف دست ها و پشت لب

برجسته سازی لب و گونه

● بالا کشیدن ابرو

● درمان میگرن

● درمان اسپاسم عضلات

● از بین بردن حرکت حفره های بینی به هنگام صحبت کردن

● رفع خطوط خرگوشی رو بینی

● رفع چروک افقی پیشانی

در حال حاضر پرطرفدارترین کاربرد زیبایی بوتاکس ؛ رفع موثر چین و چروک های صورت می باشد که به دلیل غیرتهاجمی بودن ، تاثیر سریع و هزینه کمتر روش تزریق بوتاکس نسبت به جراحی زیبایی و دیگر روش های زیباسازی می باشد .

با ظاهر شدن چین و چروک و آثار بالا رفتن سن در چهره ، برخی افراد به فکر از بین بردن این علائم پیری هستند و برخی دیگر با چهره ی طبیعی خود کنار آمده و این گونه تغییرات سن را پذیرفته اند .

بوتاکس افراد مشهور

از جمله افرادی که همواره به دنبال جوانسازی پوست و زیباسازی چهره خود هستند می توان به افرادی اشاره نمود که بیش از دیگران در معرض دید عموم قرار دارند ، این افراد بازیگران سینما و تلویزیون ، مجریان ، شخصیت های سیاسی ، ورزشکاران و خلاصه افراد مشهوری هستند که دوست دارند همیشه در اذعان عمومی جوان و زیبا باشند .

علاوه بر سلیقه ای بودن بوتاکس افراد مشهور ، تاثیر مستقیمی نیز بر روند و پیشرفت کاری آنها دارد ، زیرا همواره افراد جوان زیبا و شاداب مورد توجه همگان قرار دارند و هیچ کس از آثاری پیری ظاهر شده در چهره استقبال نخواهد کرد .

افراد مشهور بسیاری مخصوصا بازیگران سینما و تلویزیون برای جوان سازی و زیباسازی چهره ی خود از تزریق بوتاکس جهت بهره مندی از کاربردهای فراوان زیبایی آن استفاده کرده اند .

این افراد به دلیل عوارض کم  تزریق بوتاکس، تاثیرگذاری سریع و عدم نیاز به جراحی و غیرتهاجمی بودن این روش ، از تزریق بوتاکس استقبال می کنند .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X