دانستنی ها درباره اثر تزریق ژل در جوانسازی پوست

دانستنی ها درباره اثر تزریق ژل در جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی ها درباره اثر تزریق ژل در جوانسازی پوست

اثر تزریق ژل در عمل های زیبایی و جوانسازی پوست قابل چشم پوشی نیست. از ژل ها به طور موثری جهت رفع چین و چروک ، برجسته سازی لب و گونه ، رفع خطوط اخم و خنده و جوانسازی پوست استفاده می شود .

اثر تزریق ژل

پزشک متخصص پوست با آگاهی کامل و مهارت لازم در زمینه ی تزریق ژل ، با توجه به نیاز ناحیه ی مورد نظر به تزریق واحدهایی از ژل با تکنیک و روش های اصولی ، با سوزن های بسیار باریکی اقدام به تزریق ژل در لایه ی میانی پوست (درم) می کند و با این کار ضمن برجسته سازی محل مورد نظر ، به طور موثری پوست صاف و عاری از هر گونه چین و چروک خواهد شد . ژل ها در سه نوع مختلف ژل های موقت ، نیمه ماندگار و ماندگار وجود دارند .
  • ژل های موقت : این ژل ها شامل ؛کلاژن ، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم هستند و با بدن سازگاری بالایی دارند ، این نوع از ژل ها به طور موثری موجب بازسازی لایه های زیرین پوست و در نتیجه جوانسازی لایه سطحی پوست خواهند شد .
  • ژل های نیمه ماندگار : این ژل ها از پلی متیل متاکریلات ساخته شده و بهتر است برای نواحی ضخیم مانند خط خنده مورد استفاده قرار گیرند .
  • ژل های ماندگار : این نوع از ژل ها که به آنها ژل های سیلیکونی گفته می شود ، غیر ایمن بوده و نباید به صورت تزریق گردند که ماندگاری آنها 2 الی 10 سال خواهد بود .

از بین بردن اثر تزریق ژل

در صورتی که فرد پس از تزریق ژل ، از انجام چنین عملی منصرف شود ، با مراجعه به پزشک معالج خود می تواند با تزریق یک آمپول مخصوص این ژل را منحل نماید . اثر تزریق ژل با ترکیبات موثر و سازنده مواد تزریقی، ضمن بازسازی و کمک به ترمیم و کلاژن سازی ، با خاصیت پرکنندگی خود در جوانسازی ، زیباسازی پوست و رفع چین و چروک صورت مشخص می شود . تکنیک تزریق ژل ، نوع ژل مورد استفاده ، برند ژل ، ناحیه ی تحت درمان و میزان ژل تزریقی در ماندگاری ژل تزریق شده موثر می باشد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X