همه چیز درباره ورم بعد از تزریق ژل لب

همه چیز درباره ورم بعد از تزریق ژل لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره ورم بعد از تزریق ژل لب

ژل ها نوعی فیلر یا همان پرکننده های زیبایی پوست صورت هستند که به کمک آنها می توان به طور موثری ، چین وچروک ها ، خطوط اخم و خنده را برطرف نمود و همچنین به با حجم دهی مناسبی به لب و گونه ها به برجسته سازی این نواحی پرداخت . به دلیل تحرک و پرخون بودن لب ها ، پس از تزریق ژل ، ورم بعد از تزریق ژل لب و قرمزی آن طبیعی است که این امر خود به خود برطرف خواهد شد و در صورت تمایل فرد جهت بهبود هر چه سریع تر می توان از داروهای موضعی مجاز در این زمینه استفاده نمود . تزریق ژل به لب در افرادی که شادابی و حجم اولیه ی لب های خود را در گذر زمان از دست داده اند ، بهترین گزینه برای بازگرداندن زیبایی و طراوت جوانی خواهد بود ، افراد با لب های پهن و حجیم در این زمینه بهترین کاندید جهت تزریق ژل در لب هستند . کسانی که به طور مادر زادی دارای لب های نازک و کم حجمی هستند ، در ایجاد تناسب با دیگر اجزای صورت نیز می توان از تزریق ژل برای برجسته سازی و حجم دهی مناسب به لب های آنان استفاده نمود .

تزریق ژل لب

ابتدا وضعیت سلامت فرد توسط پزشک متخصص مورد بررسی قرار می گیرد ، سپس پزشک با بررسی فرم لب ها و ایجاد بیحسی موضعی در این ناحیه ، مقدار لازمی از ژل تزریقی را جهت ایجاد لب های زیبا و برجسته در تناسب با دیگر اجزای صورت ، با تزریقات متعدد وارد لب های می کند ، تزریق ژل در لب جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب با تکنیک های خاص تزریق و توسط پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم باید صورت پذیرد .

ورم بعد از تزریق ژل لب

پس از تزریق بلافاصله قرمزی و ورم شدیدی در محل تزریق لب ها ایجاد خواهد شد که ورم بعد از تزریق ژل لب موقتی طی یک الی دو هفته برطرف خواهند شد و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود  ، لذا فرد ، مشاهده ی نتیجه ی نهایی به یک الی دو هفته زمان نیاز دارد  . با مصرف نمک کمتر  و استفاده ی چند روزه از کمپرس سرد بر روی لب ها ، پس از تزریق می توان به کاهش ورم حاصله از تزریق کمک نمود . هزینه تزریق ژل در لب ، با توجه به دستمزد متخصص ، نوع محصول ژل و تعداد سرنگ های مورد نیاز از ژل ، تعیین می شود که به دلیل مقدار ژل مصرفی متفاوت در هر فرد ، هزینه ی تزریق ژل در لب ،  از فردی به فرد دیگری متفاوت خواهد بود . میزان ماندگاری ژل در لب ها ، به نوع ژل مورد استفاده شده بستگی دارد که از چند ماه تا حدود یک  سال این ماندگاری متفاوت خواهد بود. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X