مراحل و هزینه تزریق چربی به بدن

مراحل و هزینه تزریق چربی به بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و هزینه تزریق چربی به بدن

تزریق چربی از جمله روش های موثر در جوانسازی پوست نواحی مختلف صورت و بدن می باشد. تزریق چربی به هر ناحیه از بدن و صورت ، با توجه به ویژگی های عضو مورد نظر و نیز انتظارات فرد از تزریق انجام شده ، میزان چربی مورد نیاز ، متفاوتی لازم خواهد بود که متخصص از تکنیک های خاصی جهت تزریق چربی به هر ناحیه از بدن و صورت استفاده خواهد کرد و هزینه تزریق چربی به بدن را برای بیمار تعیین خواهد کرد. از این روش علاوه بر جوانسازی پوست ، جهت برجسته سازی نواحی مختلفی چون ؛ لب ، گونه ها ، باسن ، سینه و واژن نیز استفاده می گردد . از بین بردن چروک ها ، ایجاد زاویه در چانه و رفع گودی زیر چشم از دیگر کاربردهای تزریق چربی می باشد . به دلیل هم بافت بودن چربی تزریق شده به بدن بیمار که از یک قسمت بدن او برداشته و به محل دیگر تزریق می گردد ، حساسیت آلرژیکی ایجاد نخواهد شد و چربی به خوبی پیوند می خورد و نتایج مثبت مورد نظر را ایجاد خواهد کرد .

مراحل تزریق چربی به بدن

جهت تزریق چربی به هر قسمت از بدن ، ابتدا با ایجاد بیحسی موضعی ، متخصص شکاف های ریزی را ایجاد می کند ، سپس به کمک دستگاه مکش و یا به صورت دستی حجم مورد نیاز از چربی را از ناحیه انتخابی خارج کرده ، و با جدا سازی ناخالصی هایی چون رگ های خونی و دیگر بافت ها از چربی به کمک یک دستگاه گریز از مرکز ، چربی تزریقی توسط یک لوله ی بسیار ریز به نام کانولا  با ایجاد بیحسی موضعی در محل عضو گیرنده ، به قسمت های مختلف عضو مورد درمان تزریق می گردد . از آنجا که بیش از نیمی از چربی تزریق شده توسط بدن جذب می گردد ، متخصص با توجه به وضعیت عضو مورد درمان ، معمولا به تزریق چربی به میزان دو برابر نیاز عضو ، اقدام می کند . ماندگاری چربی تزریق شده با توجه به میزان فعالیت عضو مورد نظر ، تکنیک پزشک متخصص در تزریق چربی و شرایط جسمی بیمار از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود . پس از تزریق چربی ، تا 6 ماه روند کاهش حجم چربی ادامه دارد و بعد از آن ، این روند کاهش حجم ،متوقف خواهد شد ، لذا بهتر است که تزریق چربی طی دو جلسه به فاصله ی 6 تا 12 ماه صورت پذیرد .

هزینه تزریق چربی به بدن

هزینه تزریق چربی به بدن ، بر اساس حجم چربی مورد نیاز ، تعداد و وسعت مناطق نیازمند به تزریق چربی و مهارت پزشک متخصص در تزریق چربی تعیین می شود  . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X