بهترین مرکز تزریق ژل در تهران و ایران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران و ایران

از تزریق ژل به نواحی مختلف بدن و صورت جهت جوانسازی پوست و برجسته سازی اندام های مختلف استفاده می گردد . پروتز گونه ، چانه ، رفع جای جوش ، از بین بردن خطوط خنده و اخم ، از بین بردن چین و چروک ها ، بالا کشیدن افتادگی پوست ، برجسته سازی لب ، گونه ، باسن و سینه از موارد کاربرد ژل در نواحی مختلف بدن می باشد که در بهترین مرکز تزریق ژل انجام می شود.

روش تزریق ژل

از آنجا که ژل ها حاوی مواد بیحسی موضعی هستند ، لذا فرد در صورت تزریق دردی احساس نخواهد کرد ، و در صورت نیاز می توان از بیحسی موضعی نیز استفاده نمود. پزشک متخصص مقدار حجم مورد نیاز از ژل تزریقی را با سوزن های مخصوص و بسیار ریز به ناحیه ی مشخص شده ، در مدت حدوداً یک ساعت تزریق می نماید ، پس از آن با گذاشتن کمپرس یخ بر روی محل مورد تزریق از ایجاد ورم و قرمزی احتمالی جلوگیری می کند . پس از تزریق ژل بدون نیاز به گذراندن دوره ی نقاهت و استراحت ، فرد می تواند به فعالیت های خود بپردازد .نتیجه نهایی تزریق ژل پس از سه روز مشخص خواهد شد. ماندگاری تزریق ژل با توجه به نوع آن متفاوت خواهد بود .

 بهترین مرکز تزریق ژل در تهران و ایران ، چه مرکزی است ؟

مراکز تخصصی پوست و مو باید جهت انجام عمل زیبایی تزریق ژل از متخصصان پوست ، جراحان پلاستیک و جراحان زیبایی صورت استفاده نمایند و از سپردن هر گونه تزریق زیبایی به پزشکان عمومی که تخصص لازم در این زمینه را ندارند ، باید خودداری کنند . روش زیبایی تزریق ژل ، باید حتما در مراکز تخصصی پوست که دارای سابقه ای بیش از 5 سال هستند ، صورت گیرد ، زیرا بسیاری از کلینیک های تازه تاسیس از اعتبار کافی در زمینه انجام عمل های زیبایی برخوردار نبوده و در مدت کمتر از 5 سال به دلیل ایجاد مشکلات فراوان برای بیماران تعطیل خواهند شد . بهترین مراکز تزریق ژل در تهران و ایران از پزشکان متخصص که دانش و تجربه ی کافی در زمینه ی تزریق ژل را دارند ، استفاده می کنند  . در مراکز تخصصی تزریق ژل ، تعهد و مسئولیت انجام عمل بر عهده ی مرکز و پزشک معالج خواهد بود و مرکز با به کارگیری پزشکان زبده و با تجربه ، موفقیت حاصل از تزریق ژل را تضمین می نماید . در بهترین مرکز تزریق ژل کلیه مراحل انجام عمل ، از جلسه ی مشاوره قبل از عمل گرفته تا ویزیت های بعد از عمل بدون اتلاف وقت بیمار و در وقت معین انجام خواهد شد . جهت انتخاب بهترین مرکز تزریق ژل ، می توان به مقایسه ی خدمات ، امکانات و کادر پزشکی چند مرکز پرداخت و همچنین با توجه به میزان رضایت بیماران قبلی از تزریقات انجام شده ، بهترین مرکز تخصصی تزریق ژل را انتخاب نمود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X