آیا عوارض تزریق ژل صورت را می دانید

آیا عوارض تزریق ژل صورت را می دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا عوارض تزریق ژل به صورت را می دانید

تزریق ژل یکی از عمل های زیبایی ظریف می باشد که در آن ، پزشک متخصص با توجه به میزان نیاز ناحیه ی مورد نظر در صورت به تزریق ژل اقدام می کند . هرچند هرچند در صورت انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای تزریق ژل ، عوارض تزریق ژل صورت به حداقل خواهد رسید اما باز هم بهتر است با این عوارض آشنا باشید.

انواع ژل ها

از تزریق ژل در صورت جهت رفع جای جوش ،  رفع چین و چروک های پیشانی ، دور چشم ، خطوط اخم و خنده و حجیم و برجسته سازی لب و گونه ها استفاده می گردد. به منظور تزریق ژل ، متخصص با بررسی اجزای صورت و ناحیه ی مورد نظر با بیحسی موضعی ، ژل استاندارد و با کیفیت را از طریق سوزن های بسیار ریزی با تزریقات متعدد ، و به کمک تکنیک های اصولی تزریق می نماید . پس از آن از کمپرس سرد بر روی محل مورد تزریق استفاده می شود . با توجه به اندازه تحت درمان ، تزریق ژل به صورت بین 30 الی 60 دقیقه طول خواهد کشید. نتیجه نهایی تزریق ژل به اجزای صورت در طی سه روز پس از تزریق ژل مشخص خواهد شد . ماندگاری ژل های نوع کلاژن ، 2 الی 4 ماه ، اسید هیالورونیک ، 6 الی 12 ماه ، پرکننده های نیمه ماندگار 12 الی 18 ماه و پرکننده های ماندگار تا 5 سال و بیشتر خواهد بود .

عوارض تزریق ژل صورت

اگر از ژل های استاندارد و مورد تایید سازمان بهداشت استفاده گردد ،  جز قرمزی ، کبودی و ورم موقتی که طی چند روز خود به خود رفع خواهد شد ، تزریق ژل عوارض خاصی ندارد . استفاده از ژل های نامرغوب ، تقلبی ، ارزان قیمت ، تاریخ گذشته ، تزریق ژل با ماندگاری بالای یک سال و تزریق ژل در مراکز غیر معتبر برای فرد باعث افزایش عوارض تزریق ژل صورت چون عدم تقارن صورت ، عفونت ، فرو رفتگی و  ... ایجاد خواهد کرد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X