عوارض و فواید برجستگی گونه با تزریق ژل

عوارض و فواید برجستگی گونه با تزریق ژل

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و فواید برجستگی گونه با تزریق ژل

تزریق ژل یک عمل زیبایی و تخصصی کم تهاجمی است که در آن پزشک متخصص با تکنیک های خاص تزریق ، به طور موثری به رفع چین و چروک ها ، خطوط خنده و اخم صورت می پردازد . با برجستگی گونه با تزریق ژل و همچنین تزریق ژل به لب نیز می توان با حجم دهی مناسب به این نواحی ، لب ها و گونه ها را برجسته و شاداب کرد . جهت برجستگی گونه با تزریق ژل ، پزشک متخصص ابتدا وضعیت سلامت فرد را مورد بررسی قرار می دهد ، پس از آن با بررسی آناتومی صورت فرد ، جهت تزریق مقدار مشخصی از ژل که گونه هایی متناسب با اجزای دیگر صورت ایجاد نماید ، ژل را به زیر پوست گونه و در محل دقیقی تزریق می کند . بلافاصله پس از تزریق ، تاثیر آن مشخص خواهد شد ولی نتیجه ی نهایی پس از فروکش کردن قرمزی و ورم حاصله از تزریق در یک الی دو هفته پس از تزریق نمایان می گردد .

فواید برجستگی گونه با تزریق ژل

در اثر گذر زمان یا دیگر عوامل جسمی مانند رژیم های غذایی نادرست ، فرد با از دست دادن چربی موثر در زیر پوست شادابی گونه های برجسته ی خود را از دست می دهد ، همچنین برخی افراد به صورت مادر زادی از داشتن گونه های  برجسته و زیبا محروم هستند ، لذا با تزریق ژل می توان ضمن ایجاد گونه هایی متناسب و زیبا ، شادابی و طراوت تازه ای به چهره بخشید . گونه گذاری موجب بالا کشیدن پوست آویزان پایین صورت نیز می گردد ، لذا با تزریق ژل در گونه ها ، به طور موثر و چشمگیری چهره ی فرد شاداب و جوان خواهد شد .

عوارض برجستگی گونه با تزریق ژل

از آنجا که ژل های از اجزای تشکیل دهنده ی سازگار با بدن تولید می شوند ، بدون ایجاد واکنش با بدن به خوبی با آن تطبیق خواهند یافت و در صورت تزریق ژل استاندارد و مورد تایید سازمان بهداشت و درمان ، شاهد هیچ نوع عارضه ی جانبی مخرب و طولانی مدت در این گونه تزریقات نخواهیم بود . اگر چه پس از تزریق ژل در ناحیه ی مورد نظر قرمزی و ورم حاصل خواهد شد اما این عوارض ، موقتی خواهد بود و پس از یک الی دو هفته خود به خود یا با داروهای موضعی برطرف خواهند شد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X