بوتاکس مطمئن را با هزینه مناسب امتحان کنید

بوتاکس مطمئن را با هزینه مناسب امتحان کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بوتاکس مطمئن را با هزینه مناسب امتحان کنید

از جمله روش های موثری که بلافاصله پس از آن می توان به طور واضح زیباسازی و جوانسازی پوست صورت را مشاهده نمود ، روش تزریق ماده ی بوتاکس می باشد. به کمک بوتاکس مطمئن می توان چین و چروک ها و خطوط مختلف صورت را از بین برد و از ایجاد چروک های جدید جلوگیری کرد.

بوتاکس در واقع نوعی پرکننده است که به صورت موقت عضلات پرکار را فلج نموده و خطوط و چروک های مختلف صورت را نیز از بین خواهد برد . ماندگاری بوتاکس تزریق شده در هر ناحیه از صورت تحت عوامل مختلفی از چند ماه تا یک سال خواهد بود که در این مدت می توان جهت تزریق مجدد به پزشک معالج نیز مراجعه نمود.

کیفیت و برند بوتاکس تزریقی در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی تزریق بوتاکس بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، زیرا این ماده جهت تاثیر برای چندین ماه به زیر پوست و در محل عضله ی پرکار تزریق می گردد و تاثیر مستقیمی بر روی بافت زیرین پوست دارد.

بوتاکس مطمئن با هزینه مناسب

برخی افراد سودجو با هدف جذب مشتری بیشتر برای افزایش سود خود ، در مراکز غیرقانونی اقدام به تزریق بوتاکس می نمایند ، چنین افرادی بدون هیچ گونه آموزش و فراگیری تکنیک تزریق ، اقدام به تزریق بوتاکس نامرغوبی در صورت می کنند و در نهایت نیز عوارض مختلفی چون نامتقارن بودن صورت ، جابجایی بوتاکس در صورت ، تورم و ... می گردند که با صرف هزینه های هنگفت نیز نمی توان خسارات ناشی از آن را برطرف نمود .

اگر چه ماده ی بوتاکس مطمئن و اصلی و دارای استانداردهای مورد تایید سازمان بهداشت و درمان گران تر می باشد اما این هزینه در مقایسه با هزینه ی مشکلات ناشی از تزریق بوتاکس تقلبی بسیار ناچیز بوده که دستیابی به نتیجه ی مطلوب از تزریق بوتاکس را نیز تضمین می نماید و هرگز فرد دچار مشکلات و عوارض گریبان گیر بعد از عمل تزریق نخواهد شد و سلامتی و زیبایی او در ایمنی کامل خواهد بود .

در واقع بوتاکس اصل دارای هزینه مشخص و معقولی است که فرد با تقبل آن سلامت و زیبایی خود را تضمین خواهد کرد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X