مراحل و هزینه تزریق ژل پیشانی

مراحل و هزینه تزریق ژل پیشانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و هزینه تزریق ژل پیشانی

ژل ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام با توجه به نوع کاربرد و ماندگاری در هر ناحیه از صورت مورد استفاده قرار می گیرند . از عمل زیبایی تزریق ژل به منظور رفع انواع چین و چروک ها و خطوط صورت استفاده می شود . چین و چروک ها و خطوط افقی پیشانی را نیز می توان با تزریق مواد پر کننده ای چون تزریق ژل پیشانی به طور موثری از بین برد .

مراحل تزریق ژل پیشانی

ابتدا متخصص پوست و مو سلامت فرد را مورد بررسی قرار می دهد ، سپس با توجه به عمق خطوط پیشانی ، ژل استاندارد و با کیفیتی را از طریق تزریقات متعدد به زیر پوست و در محل خطوط پیشانی با ایجاد بیحسی موضعی ، تزریق می کند ،  تکنیک تزریق ژل توسط متخصص در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، پس از تزریق جهت جلوگیری از تورم و کبودی محل تحت درمان ، بلافاصله از کمپرس سرد استفاده می گردد . با تزریق ژل در پایان جلسه 30 الی 60 دقیقه ای ، نتایج اولیه ی آن ظاهر خواهد شد ، اما نتیجه نهایی از تزریق ژل پس از یک هفته با فروکش شدن تورم و کبودی نمایان می گردد .

 هزینه تزریق ژل پیشانی

از آنجا که تزریق ژل پیشانی یک عمل زیبایی محسوب می شود ، بیمه هزینه آن را متقبل نخواهد شد . اگر چه قیمت عمل های زیبایی یکسان در کلینیک های زیبایی به دلیل عدم قانون ناظری بر قیمت این گونه عمل ها  ، با هم متفاوت است ولی به طور کلی می توان گفت که عمل زیبایی تزریق ژل به پیشانی ، با توجه به میزان ژل مورد نیاز ، نوع ژل ، وسعت پیشانی و دستمزد پزشک تعیین می شود ، لذا هزینه تزریق ژل پیشانی از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X