مراحل و هزینه تزریق ژل دور چشم

مراحل و هزینه تزریق ژل دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و هزینه تزریق ژل دور چشم

تزریق ژل از جمله عمل های زیبایی کم تهاجمی است که در آن پزشک متخصص به کمک فیلرهای پرکننده ای چون ژل ، به زیباسازی و جوانسازی پوست صورت می پردازد . با پرداخت هزینه تزریق ژل دور چشم ، می توان به طور موثری ضمن کاهش چروک و گودی زیر چشم ،  تیرگی این ناحیه را نیز کاهش داد . رفع چین و چروک مختلف ؛ کاهش خطوط خنده و اخم و برجسته سازی لب ها و گونه از موارد کاربردی تزریق ژل جهت جوانسازی پوست می باشد . به کمک ژل های هیالورونیک اسید که بخشی از بافت بدن هستند ، می توان بدون ایجاد واکنش بدن ، به رفع نواقص این ناحیه از صورت پرداخت .

مراحل تزریق ژل دور چشم

پزشک متخصص پس از ایجاد بیحسی موضعی در زیر چشم ، ژل مورد نظر را توسط سرنگ که در واقع میکروکانولاهای ظریفی هستند ، به ناحیه ی دور چشم تزریق می کند . پس از تزریق ، متخصص با عمل ماساژ دادن ژل در اطراف چشم به قرار گیری آن در محل دقیق کمک می کند . پس از تزریق ژل ، تاثیر این تزریق بلافاصله نمایان می گردد ، اما نتیجه ی نهایی پس از یک الی دو هفته مشخص خواهد شد .

هزینه تزریق ژل دور چشم

هزینه تزریقات زیبایی در کلینیک ها و مراکز تخصصی پوست و زیبایی تحت تاثیر عوامل متعددی ، از قیمت های متفاوتی برخوردار است که از یک کلینیک به کلینیک دیگر شاهد قیمت های مختلفی خواهیم بود . اما به طور کلی ، هزینه تزریق ژل دور چشم با توجه به  نوع ژل مورد استفاده ، ناحیه تحت درمان ، دستمزد پزشک معالج و مقدار ژل به کار رفته تعیین می شود که این هزینه از فردی به فرد دیگر نیز متفاوت است . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X