آشنایی با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی

آشنایی با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی

آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید اما چربی های اضافی ناحیه شکم شما را بسیار آرزده خاطر کرده است؟ ما به شما عمل جراحی آبدومینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی شکم را پیشنهاد می کنیم. امروزه افراد زیادی در جامعه به دلیل بی اثر بودن تلاش های خود در رابطه با کوچک کردن شکم و نازیبایی آن به این عمل روی می آورند. این عمل جراحی نقش چشمگیری در کاهش حجم چربی، پوست قسمت زیرین و میانی شکم فرد دارد. اگر می خواهید از شر یک شکم نا متعارف و بد فرم راحت شوید و بر شلی و افتادگی و حتی چین ها و ترک های فراوانی که در این ناحیه شما را به شدت رنجور می کند خلاص شوید با ما همراه باشید و در رابطه با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی اطلاعات کافی را بدست آورید.

جراحی آبدومینوپلاستی چه مراحلی دارد؟

مرحله اول) بیهوشی عمومی

در ابتدا پزشک متخصص بی هوشی طی انجام فرآیند های لازم با در نظر گرفتن تمام مشخصات فیزیولوژیکی فرد، برای اینکه طی عمل در آرامش باشد او را بیهوش خواهد کرد تا جراح نیز بتواند با تسلط بیشتری عمل جراحی را به انجام برساند.

مرحله دوم) برش، لیپوساکشن و حذف قسمت اضافی پوست شکم

با توجه به اینکه چه میزان از شکم با در نظر داشتن فرم و شکل ظاهری آن نیاز مند برش می باشد، در ناحیه ای مابین خط موی شرمگاهی و ناف، یک برش بزرگ ایجاد خواهد شد. طی این عمل عضله های شل شکم ترمیم و پلیسه شده و چربی های زیر پوست در ناحیه تحتانی شکم و پوست اضافی برداشته خواهد شد. در صورت نیاز در پایان کار اگر در ناحیه بالای شکم پوست اضافی وجود داشته باشد برشی برای برداشتن آن نیز در اطراف ناف ایجاد می شود.

مرحله سوم) بستن محل برش

در این مرحله با استفاده از تمهیدات لازم مانند: چسب پوستی و بخیه زدن عملیات مورد نیاز برای جمع و بسته شدن پوست انجام خواهد شد. مدت زمان این عمل زیبایی به طور طبیعی از 2 الی 4 ساعت نوسان دارد. بیمار در دوره نقاهت خود باید از فعالیت های سنگین بدنی به شدت پرهیز نماید. پس از عمل و بهبود آثار آن فرد اعتماد بنفس قابل توجهی بدست خواهد آورد، چرا که او در حال حاضر یک شکم کاملا سفت و یک اندام زیبا دارد. منبع: کلینیک تخصصی تغذیه و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X