دانستنی های جراحی لاغری با لیزر

دانستنی های جراحی لاغری با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی های لاغری با لیزر

به دلیل حساسیت بالای هر نوع عمل های زیبایی و درمانی ، قبل از اقدام به انجام عمل ، فرد باید از طریق جلسات مشاوره و نیز تحقیق و جستجو در چندین سایت معتبر از چند و چون عمل پیش آگاهی های لازمی چون اقدامات قبل از عمل ، مراقبت های پس از عمل ، نحوه ی انجام عمل ، مدت زمان عمل و ... را به صورت جامع بدست آورد . از جمله روش های لاغری مدرن می توان به لاغری با لیزر که لیپولیزر نامیده می شود ، اشاره نمود . روش های مختلفی جهت لاغری و پیکرتراشی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک روش مناسب انتخاب و اعمال می گردد .

لاغری با لیزر

این روش یک تکنیک کم تهاجمی است که از طریق تولید گرما باعث تخریب سلول های چربی می شود ، جهت از بین بردن چربی های اضافه ، توسط یک فیبر نوری لیزری ، اشعه ی لیزر به بافت چربی ها تابیده می شود و در نهایت با مایع شدن چربی ها ، این چربی ها یا جذب بدن می شوند یا از بدن تخلیه می گردند . روش لیپولیزر ، مورد تایید سازمان دارو و غذایی آمریکا ( FDA ) نیز می باشد . لاغری با لیزر در یک جلسه با بیحسی موضعی طی یک الی سه ساعت امکان پذیر خواهد بود . در روش لیپولیزر ، چربی های سطحی و زیر پوست به طور موثری آب شده و با ایجاد پوستی صاف و بدون ناهمواری ، دیگر نیازی به لیپوساکشن چربی ها نخواهد بود .

بهترین کاندیدای عمل لاغری با لیزر

کاندید مناسب استفاده کننده از روش لیپولیزر باید سه شرط زیر را دارا باشند :
  • داشتن ضخامت چربی 1 الی 6 سانتی متری در زیر پوست .
  • عدم افتادگی شدید و وسیع در پوست : اگرفرد به افتادگی شدید پوست دچار باشد ، جهت برطرف نمودن آن پس از لیپولیزر باید از دستگاه ابدومینوپلاستی استفاده نماید .
  • دیواره شکم باید سفت و محکم بوده و در صورت شلی بیش از حد ، باید از دستگاه ابدومینوپلاستی استفاده نمود .
روش لیپولیزر در مورد چاقی های شدید کار ساز نیست و باید از روش های تخلیه کننده ی چربی های عمقی استفاده نمود . برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل لیپولیزر باید این عمل توسط متخصص پوست و مو با روش های استاندارد و اصولی و دستگاه های مجاز و پیشرفته صورت پذیرد تا از بروز هر گونه عارضه پس از عمل نیز پیشگیری گردد . منبع: کلینیک تخصصی تغذیه و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X