جراحی زیبایی شکم مینی آبدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم مینی آبدومینوپلاستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی زیبایی شکم مینی آبدومینوپلاستی

مینی آبدومینوپلاستی که نام دیگر آن تامی تاک کوچک می باشد از جمله عمل جراحی زیبایی شکم می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این روش پوست اضافی شکم که در ناحیه زیر ناف می باشد را بر میدارند و عضلات مربوط به آن نواحی ترمیم و سفت می شوند .

امروزه افراد زیادی به علت نامناسب بودن و بد فرم بودن شکم مراجعات متعددی برای برطرف سازی بیش از اندازه برجستگی شکم و افتادگی های شکم و هم چنین چین های زیادی که در پوست شکم وجود دارد به انجام آبدومینوپلاستی مینی روی می آورند که وجود این معایب موجب می گردد که در زمان نشستن شخص از پوشیدن بسیاری از لباس ها محروم باشد ، هم چنین به علت وجود چین های متعدد در نواحی پوست شکم به دلیل آزاد دهنده بودن این چین ها و نامتعارف بودن این چین ها بیماران را علاقمند می کند که این جراحی زیبایی را انجام دهند ، انجام این عمل  تاثیرات بسزایی در ظاهر شخص دارد .

معمولا توصیه می گردد پس از انجام جراحی آبدومینوپلاستی مینی (تامی تاک) بیمار در منزل استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین خوداری کرده و به مصرف مایعات بپردازند .

آیا شما کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی مینی آبدومینوپلاستی هستید؟

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که آیا کاندیدای جراحی زیبایی هستند یا نه؟در ارتباط با این موضوع و تصمیم گیری در این مورد لازم است که با یک پزشک متخصص زیبایی مشاوره ای در این زمینه داشته باشید و با وی در ارتباط با جراحی زیبایی و نحوه ی انجام عمل و شرایط آن صحبت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X