بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

از آنجا که فرم سینه در تناسب اندام و تنه نقش کلیدی دارد ، در سراسر دنیا از محبوب ترین عمل های زیبایی می توان به جراحی سینه اشاره نمود. در این نوع از جراحی که متقاضی ممکن است مرد یا زن باشد که در بیشتر موارد نیز زنان خواستار این گونه از عمل زیبایی هستند ، جراح زیبایی سینه با روش های مختلف و متناسب با بدن هر فرد ، به کوچک کردن ، بزرگ نمودن ، سفت کردن ، بالا کشیدن و فرم دهی و زیبا نمودن شکل و ظاهر سینه می پردازد.

در آقایان جراحی سینه بیشتر به جهت کوچک نمودن سینه به کار گرفته می شود.

اهداف بهترین جراح زیبایی سینه

لیزر درمانی ، لیپوماتیک ، کارگذاری پروتز و ایمپلنت از روش های به کار رفته در جراحی های زیبایی است. در عمل زیبایی سینه ، یک پزشک متخصص خوب ابتدا هدف فرد را از این نوع عمل مورد بررسی قرار می دهد ، زیرا بسیاری از افراد به خاطر دیگران اقدام به این نوع از عمل می کنند ، این افراد از فرم سینه خود رضایت دارند و به خاطر حرف اطرافیان اقدام به عمل های غیرضروری می کنند ، پس بهتر است فرد بیشتر در مورد آن فکر کند و از انجام آن منصرف گردد. پس از بررسی هدف و انتظار بیمار از عمل زیبایی سینه ، پزشک با ماژیک نواحی مورد درمان را مشخص می کند ، با این کار تصوری از نتیجه ی عمل در ضمن بیمار ایجاد می شود که هم به پزشک در دریافت انتظار بیمار از عمل کمک می شود و هم اینکه بیمار نتیجه ی عمل را با نظر مثبتی قبول خواهد کرد. یک پزشک متخصص جراح زیبایی سینه باید با توجه به مهارت ، سابقه و روش های مدرن دنیای پزشکی به درمان و معالجه ی بیمار بپردازد و توصیه های لازم که باعث دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل می گردد را بیمار گوشزد نماید. روند بهبود و نتیجه ی مطلوب از عمل جراحی زیبایی سینه باید توسط جراح موردنظر بررسی و مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت بروز مشکل باید اقدامات لازمه صورت پذیرد.

بهترین جراح زیبایی سینه کیست؟

یک متخصص جراح زیبایی سینه باید قبل از اقدام به جراحی ، سابقه مصرف دارو و بیماری های فرد متقاضی جراحی سینه را مورد بررسی قرار دهد. عمل جراحی سینه باید در مراکز تخصصی و بیمارستان ها توسط جراح زیبایی صورت پذیرد و از انجام هر گونه عمل زیبایی بر روی سینه در مراکز غیر معتبر توسط دستگاه ها و روش های غیراستاندارد باید به طور اکید خودداری کرد. از جمله بهترین جراحان زیبایی سینه در شهر تهران می توان به جراح زیبایی سینه در مرکز تخصصی ایران نوین اشاره کرد. این مرکز با کادری مجرب و باسابقه ی چندین ساله در زمینه ی عمل های زیبایی بخصوص جراحی سینه می تواند بهترین انتخاب متقاضیان زیبایی جراحی سینه از سراسر کشور باشد. منبع: کلینیک ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X