هزینه و قیمت پروتز سینه

هزینه و قیمت پروتز سینه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت پروتز سینه

تخمین قیمت پروتز سینه به موارد زیر بستگی دارد:

  • هزینه جراحی و هزینه بیمارستان
  • هزینه بیهوشی
  • هزینه دارو
  • هزینه لباس بعد از عمل
  • هزینه آزمایش و سایر هزینه ها.

هنگام محاسبه هزینه و قیمت عمل جراحی پروتز سینه باید به تمامی موارد بالا توجه داشته باشید. بیمار باید از پزشک جراح خود مستقیماً درباره سایر هزینه هایی که ممکن است وجود داشته باشد بپرسد. از آنجایی که هیچ هزینه ثابت و مشخصی برای هیچ یک از موارد بالا وجود ندارد، بهتری است از چند کلینیک تخصصی جراحی زیبایی و چند پزشک جراح متخصص درباره تخمین هزینه های کلی انجام این عمل و سایر هزینه های مرتبط پرس و جو نمایید.

دستمزد یک جراح عمل جراحی پروتز سینه ممکن است بنا به عوامل مختلفی نظیر تجربه پزشک، متفاوت باشد. همچنین شهر انجام عمل نیز به دلیل میزان تقاضای انجام عمل در هر شهر، بر هزینه عمل پروتز سینه به صورت تقریبی تأثیر می گذارد.

سایر هزینه های مرتبط با عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

اگر قصد انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه را دارید، احتمالاً مایلید بدانید که این عمل چقدر برای شما هزینه خواهد داشت. هزینه عمل پروتز سینه بسیار متفاوت است. عواملی که بر هزینه جراحی بزرگ کردن سینه تأثیر می گذارد شامل موارد زیر است:

  • هزینه عمل پروتز سینه
  • محل زندگی
  • هزینه های مرتبط با عمل (مانند هزینه بیهوشی)
  • دستمزد پزشک جراح

نوع پروتز مورد استفاده می تواند بر هزینه عمل جراحی پروتز سینه اثر بگذارد.

مقایسه قیمت پروتز سینه سیلیکونی و آب نمکی

قیمت عمل پروتز سینه به نوع پروتز سینه که می تواند سیلیکونی یا آب نمکی باشد بستگی دارد. یک نکته کلیدی که باید در نظر بگیرید، احساس و ظاهر شما پس از انجام عمل پروتز سینه است. باید در نظر داشته باشید که آیا بیشتر به دنبال ظاهری طبیعی هستید یا اینکه می خواهید از ماده ای استفاده کنید که نرم تر است اما ترکیبات مایعی دارد که شبیه ماده تشکیل دهنده قسمت اعظم بدن شما است؟

پروتزهای آب نمکی بسیار مقرون به صرفه تر هستند، زیرا با محلول آب نمک، به عنوان محلولی مشابه مایعات موجود در بدن، تشکیل شده اند، اما این پروتزها، سفتی کمتری دارند. این پروتزها در هنگام انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه توسط پزشک جراح تزریق می شوند.

پروتزهای سیلیکونی، هزینه بیشتری دارند، زیرا این پروتزها از ژل های چسبناکی تشکیل شده اند که باعث می شوند ظاهری طبیعی تری که بیشتر شبیه به بافت های طبیعی سینه است به وجود آید. این پروتزها به صورت آماده و تست شده در بازار موجود است و توسط پزشک جراح برای پر کردن حجم سینه به کار می رود.

مزایای عمل جراحی پروتز سینه

داشتن اندامی زیبا و متناسب همواره از دغدغه های اصلی زنان و مردان بسیاری است ، از این  رو انجام عمل های زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده ، به گونه ای که برای افراد در سنین جوانی نیز عمل های زیبایی بسیاری انجام می شود .

یکی از عمل های زیبایی که زنان در هر سنی از آن استقبال زیاده کرده اند ، عمل زیبایی پروتز سینه است. در این نوع از جراحی زیبایی که باید توسط  جراح پلاستیک در مراکز تخصصی پوست و زیبایی صورت پذیرد ، جراح با جای گذاری پروتز یا ایمپلنت هایی از جنس خاص ، باعث فرم دهی ، افزایش سایز سینه و در مواردی نیز سبب ترمیم بافت سینه می شود.
در صورتی که فرد از سینه های بد شکل ، نامتقارن ، بسیار کوچک یا تخلیه سینه در اثر بیماری یا ضربه برخوردار باشد ، می تواند جهت فرم دهی و ایجاد شکل متناسب با اندام خود اقدام به جراحی عمل پروتز سینه نماید. جراح با ایجاد برش هایی پروتز سینه را با توجه به شرایط آن ، در زیر یا روی بافت ماهیچه ی سینه قرار می دهد. زنانی که در دوران بارداری ، شیردهی و کاهش وزن دچار لاغری و افتادگی در ناحیه سینه خود شده اند ، با جراحی پروتز سینه می توانند به سایز مناسبی از سینه دست یابند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پروتز سینه

برای راحتی پس از جراحی سینه باید نوع جنس و برند پروتز با توجه شرایط ، انتظارات فرد و تشخیص جراح انتخاب شود. سیلیکون و سالین رایج ترین نوع پروتز های سینه هستند که انتخاب نوع آن بستگی زیادی به نظر جراح پلاستیک دارد. جراح پلاستیکی که اقدام به جراحی و جای گذاری پروتز سینه می کند ، قبل از عمل نحوه ی برش و اطلاعات لازم را در اختیار بیمار قرار می دهد. قرار گیری محل پرواز بر روی عضله ی سینه یا زیر عضله ی آن بستگی به شرایط بیمار دارد که توسط جراح مشخص خواهد شد. تجربه و تخصص کافی جراح پلاستیک در نتیجه ی جراحی بسیار موثر می باشد . هزینه از فاکتور های اصلی مورد توجه بیماران برای انجام عمل پروتز سینه است .

از آنجا که عمل پروتز سینه حتما باید در بیمارستان یا کلینیک های تخصصی توسط جراح  پلاستیک صورت پذیرد و به طور حتم دستمزد این نوع از جراحان بسیار بالا است ، لذا می توان گفت که قیمت پروتز سینه تحت تاثیر انتخاب جراح متخصص ، نوع پروتز ، سایز پروتز ، کشور سازنده ی پروتز ، هزینه بیمارستان یا کلینیک ، هزینه ماموگرافی و سونوگرافی و قیمت داروها و گن برای بعد از عمل ، خواهد بود.

برای انتخاب جراح مناسب و کلینیک معتبر و با سابقه در زمینه جراحی پروتز سینه ، می توانید با مراجعه به شعبه های مختلف کلینیک ایران نوین از تجربه و نوع خدمات درمانی این مرکز به طور کامل آگاهی پیدا کنید. کلینیک ایران نوین با تجربه ی چندین ساله و با بهره گیری از کادر پزشکی متخصص و مجرب در زمینه های مختلف پوست و زیبایی همواره آماده ی خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم از سراسر کشور در شهر تهران می باشد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X